2757 юних білоцерківців вчитимуть музику, вокал, малювання та танці

  • Вівторок, серп. 13 2019
  • Автор 

13 серпня на засіданні виконкому БМР прийняли рішення про затвердження контингенту учнів міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на 2019/2020 навчальний рік.

Зокрема, у Білоцерківській школі мистецтв №1 буде навчатися 635 учнів на музичному, вокально-хоровому, образотворчому відділеннях та на відділені комп’ютерної графіки. У Білоцерківській дитячій музичній школі №2 навчатимуться 188 учнів, які опановуватимуть музичну та вокально-хорову спеціальність.

У Білоцерківській музичній школі №3, яку так і не вдалося ліквідувати у 2018 році міській владі та яка знаходиться в одному приміщенні з новоствореною Білоцерківської школою мистецтв №3, буде навчатися 81 учень, а в її конкурента – 595 учнів. У музичній школі №3 навчатимуть лише музиці, а у школі мистецтв №3 навчатимуть музиці, образотворчому мистецтву, вокально-хоровому співу, хореографії та театральному мистецтву. Щоправда, наразі не зрозуміло, чи є у школі мистецтв №3 необхідне обладнання для театральної та хореографічної освіти.

У Білоцерківській школі мистецтв №4 вчитимуть 578 учнів вокалу, музиці, образотворчому та хореографічному мистецтву. Таким же спеціальностям навчатимуть 449 учнів у Білоцерківській школі мистецтв №5. У Білоцерківській школі мистецтв №6 дитячих духових оркестрів, яка працює на базі школи мистецтв №1, 231 учень вивчатиме музику.

Прочитано 610 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео