Білоцерківські діти харчуються за 30 грн на день

  • Вівторок, січ. 15 2019
  • Автор 

З 1 січня 2019 року зросла вартість харчування у садочках та школах. 

Так вартість харчування одного вихованця в закладах дошкільної освіти  становить 30 гривень  на день, а у закладах дошкільної освіти санаторного типу - 32 гривні на день. Плата за харчування дітей у закладах дошкільної освіти для батьків або осіб, які їх замінюють, що проживають або працюють у м. Біла Церква,  буде у розмірі 60% від вартості харчування на  день. Для дітей із сімей, які належать до інших територіальних громад, встановили батьківську плату за харчування одного вихованця у закладах дошкільної освіти у розмірі 100% від вартості харчування одного вихованця на день.

Безкоштовно харчуватимуться у закладах дошкільної освіти діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України, учасниками бойових дій антитерористичної операції на сході України (на основі посвідчення учасника антитерористичної операції чи довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України), діти із сімей загиблих (померлих) жителів м. Білої Церкви, які брали участь у проведенні антитерористичної операції. Також безкоштовно харчуватимуться діти у закладах дошкільної освіти санаторного типу (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу та в спеціальних й інклюзивних гру­пах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку. Для міського бюджету вартість харчування одного учня вищезгаданих категорій становитиме 18,50 гривень на  день.

Звільняються від сплати за харчування дитини батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму).

Члени виконкому зменшили розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 50% для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.

Також з 1 січня зросла вартість харчування одного учня спортивних класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 (тренувальна база – Комунальний заклад Біло­церківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа №1) – 18 грн 50 коп. (з роз­рахунку: 50% – кошти місцевого бюджету, 50% – за рахунок коштів батьків або осіб, які їх замінюють).

Прочитано 757 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео