Музична школа №2 переїде в інше приміщення

  • Середа, серп. 29 2018
  • Автор 

28 серпня виконком БМР прийняв рішення, що дитяча музична школа №2 переїде у колишнє приміщення управління з питань молоді та спорту (бульвар Олександрійський, 86).

Нарешті міська влада пішла на зустріч колективу музичної школи та батькам учнів та почула їх вимоги. Нагадаємо, у квітні 2018 року на сайті Білоцерківської міської ради з'явився проект рішення про ліквідацію Білоцерківської дитячої музичної школи №2 та Білоцерківської музичної школи №3, на базі яких планується створити новий заклад - Білоцерківська школа мистецтв №2. Таке рішення було повною несподіванкою для викладачів шкіл, учнів та їх батьків.

Обидві школи виступили проти такого проекту рішення. Відбулося кілька зустрічей міської влади та педагогічного колективу і батьків учнів. Урешті-решт, на базі музичної школи №3 таки вирішено створити мистецьку школу№3, де будуть викладати не лише музику, а й театральне, образотворче мистецтво та танці. Школа працюватиме у тому ж приміщенні, де й нині знаходиться (вул. Леваневського, 47/1). Рішення про створення школи мистецтв уже ухвалив виконком. Залишилося розглянути цей проект рішення на сесії БМР.

З музичною школою №2 ситуація була гіршою. Адже її повністю виселяли з приміщення (бульвар Олександрійський, 71) нібито через те, що будівля визнана аварійною. При цьому міська влада не знала, куди ж переселити школу, було кілька варіантів: у приміщення, де розташовані кабінети лікувальної фізкультури по вул. В. Стуса, у приміщення Білоцерківського колегіуму, у приміщення, де нині знаходиться управління містобудування та архітектури. Зрештою вирішили перевести у кілька класів ЗОШ№7.

Тільки після того, як до розголосу проблеми підключилися місцеві журналісти та громадські активісти, а також народні депутати Сергій Каплін та Олександр Марченко, міську владу вдалося переконати у необхідності збереження музичної школи №2, а відтак виділення для неї повноцінного окремого приміщення. Тож у вересні школу мають переселити на нове місце перебування.

Водночас управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради буде розташовуватися за адресою: вул. Олеся Гончара, 11. При цьому управління повинне підготувати технічне завдання  по реконструкції нежитлового приміщення по бульв. Михайла Грушевського, 6 для переселення в це приміщення в майбутньому.

На місці будівлі, де нині розташована музична школа №2, влада міста хоче побудувати багатоповерховий будинок і вже виконком прийняв рішення про залучення інвестора для будівництва такого будинку.

Прочитано 1571 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео