У Білій Церкві введуть електронну реєстрацію дітей в садочках

  • Середа, черв. 13 2018
  • Автор 

12 червня на засіданні виконкому БМР було прийняте рішення про впровадження електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти  комунальної власності  територіальної громади міста Біла Церква.

Документ прийнято з метою створення єдиної міської платформи електронної реєстрації дітей до дитячих садочків, забезпечення рівних умов для реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти

Електронну реєстрацію дітей у заклади дошкільної освіти  комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква  буде запроваджено з 1 вересня 2018 року, але реально нею можна буде скористатися з 1 січня 2019 року.

Електронна реєстрація передбачає електронне подання заявником заявкив електронному вигляді для зарахування дитини до ЗДО шляхом заповнення електронної форми на порталі «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» (Режим доступу: https://reg.isuo.org).

Унесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється заявником самостійно протягом календарного року на офіційних сайтах управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (або закладів дошкільної освіти) в розділі «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти».

У разі відсутності доступу до мережі Інтернет за зверненням заявника, який не має можливості самостійно зареєструвати дитину на електронному ресурсі, дані про дитину до реєстру вносяться реєстратором у ЗДО,який заповнює заявку за встановленою формою в присутності заявника.

Унесенню до реєстру підлягає така інформація:

а) про дитину:

  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • дата народження;
  • серія та номер, дата видачі свідоцтва про народження;
  • адреса проживання;
  • інформація про пільги (за наявності).

б) про батьків, або осіб, що їх замінюють:

  • прізвище, ім’я, по батькові батька або матері, або осіб, що їх замінюють; 
  • адреса проживання;
  • контактні дані (телефон, електронна адреса).

в) бажаний рік зарахування до закладу дошкільної освіти;

г) заклад дошкільної освіти, який обрали батьки або особи, що їх замінюють, для здобуття дитиною дошкільної освіти;

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж10 днів з дня подання електронної заявки звернутися до реєстратора в ЗДО з оригіналами (копіями) документів.

Якщо відомості, зазначені у заявці, відповідають оригіналам документів, то заявка отримує постійну реєстрацію в Реєстрі за первинною датою подання електронної заявки.

Заявник має можливість обрати лише один заклад дошкільної освіти для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова в реєстрації надається заявнику автоматично.

У Білій Церкві ніколи не було черги на влаштування дітей до садочків. І якщо кілька років тому було 120 дітей на 100 місць, сьогодні цей показник становить 90 дітей на 100 місць. Таким чином, всі охочі автоматично отримують направлення в заклади дошкільної освіти.

 

Прочитано 1260 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео