Харчування дітей у школах відновлено

  • Середа, трав. 21 2014
  • Автор 

З 21 травня харчування білоцерківських школярів відновлено. Міністерство соціальної політики України 30 квітня за результатами тендеру уклало угоди на послуги харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на території радіоактивного забруднення. Білоцерківські школярики будуть отримувати одноразове гаряче харчування. Договір на харчування укладений до кінця року.

Загальна сума підписаних 30 квітня договорів складає 169,88 млн. грн. Найбільше договорів підписано з ТОВ «Візит» на суму 109,86 млн. грн. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель». Саме ТОВ «Візит», як і за попередніми тендерами, буде годувати білоцерківських школяриків. Проте, поки проводився тендер, по місту пішли чутки, що нібито дітей вже не будуть харчувати гарячими обідами, натомість видаватимуть сухі пайки.

«Така ідея була, але ми категорично виступили проти. ТОВ «Візит» буде надавати послугу одноразового гарячого харчування школярів, тому ні про які сухі пайки мова йти не може. Оскільки тендер був проведений 30 квітня, а ми про нього дізналися лише вчора, то фактично харчування в школах розпочинається з 21 травня і до 30 травня. Договір підписаний до кінця року, тому з 1 вересня діти отримуватимуть гаряче харчування без перебоїв. ТОВ «Візит» також буде харчувати дітей в пришкільних таборах, організованих за кошти місцевого бюджету», - розповів БЦ News начальник управління освіти та науки БМР Юрій Петрик.

Прочитано 2913 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео