Лідери учнівського самоврядування Київщини відвідали заводи "Біофарма" та "Трібо"

  • Середа, бер. 28 2018
  • Автор 

28 березня Обласна рада дітей Київщини організувала екскурсію для лідерів учнівського самоврядування з усієї Київської області на заводи «Біофарма» та «Трібо». Школярі 8-11 класів змогли на власні очі переконатися, що виробництво ліків та гальмівних колодок відбувається за найвищим європейськими стандартами. Захід відбувся за сприяння Благодійного фонду Костянтина Єфименка.

Зокрема, на «Біофармі» учням показали, як виготовляються ліки, як дотримуються стерильності на підприємстві, як лікарські речовини потрапляють в ампули, як вони там запаюються, проходить відстеження продукції на брак. Також школярі бували у цеху леофілізації, де з ліків під дією вакууму та низьких температур повністю виводиться вода, у цеху підготовки стерильної води, виготовлення азоту, підготовки охолодженого повітря та на електропідстанції підприємства.

Біофарма, Біла Церква

 

Також учні відвідали лабораторний корпус заводу, послухали розповідь про історію створення «Біофарми» у далекому 1896 році, побачили, де буде функціонувати цех по переробці плазми крові. І навіть змогли полистати книги, яким уже понад сто років, що зберігаються у бібліотеці підприємства як пам'ять про перші роки створення «Біофарми».

На заводі «Трібо» школярі Київщини побували в інструментальному цеху, у випробувальній лабораторії, побачили, як виготовляються гальмівні колодки, накладки, диски щеплення тощо.

Біофарма, Біла ЦеркваТака поїздка, за словами учнів, для них дуже цікава та корисна, адже побачити виробничі процеси на власні очі наразі можна далеко не у кожній галузі економіки. Варто зазначити, що заводи «Біофарма» та «Трібо» неодноразово проводили екскурсії як для школярів Білої Церкви, так і для дорослих жителів міста, яким цікаво побачити сучасне виробництво.

Прочитано 1037 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео