Весняні канікули переносяться

  • Вівторок, бер. 13 2018
  • Автор 

12 березня після тривалого карантину, який розпочався 27 лютого, школярі міста вийшли на навчання. При цьому лише 7% учнів, за даними управління освіти і науки БМР, не з’явилися до школи з поважних причин. Тобто можна констатувати, що захворюваність на грип та ГРВІ серед білоцерківських школярів значно знизилася. Проте такий тривалий карантин змістив дату початку весняних канікул. По графіку вони мали розпочатися 19 березня, але тепер на відпочинок школярі підуть 26 березня.

«Наразі доволі активно обговорюється питання про весняні канікули:чи будуть вони взагалі і в які терміни? У зв’язку з тривалим призупиненням освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, спричиненого значним перевищенням епідпорогу з грипу та ГРВІ, з 27 лютого по 7 березня 2018 року учні не відвідували заняття, працюючи за дистанційною формою навчання. 

Проте, з практичної точки зору, з метою виконання навчальних планів і програм, системної підготовки школярів до складання ДПА і ЗНО, річного оцінювання, систематизації та узагальнення знань учнів, спільним рішенням керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви прийнято рішення не скасовувати весняні канікули, але перенести терміни на період 26.03-01.04.2018 року», - йдеться у повідомленні начальника управління освіти та науки БМР Юрія Петрика.

Прочитано 1890 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео