Де і за які кошти можна оздоровити школяра влітку

  • Неділя, трав. 18 2014
  • Автор 

13 травня на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради затвердили порядок оздоровлення дітей шкільного віку на 2014 рік. Оздоровити потрібно не менше 80% учні (17 000 дітей). З міського бюджету на ці заходи витратять 300 тис. грн. Перевагу віддадуть дитячим таборам «Чайка» у Богуславі та «Славутичу» у Переяслав-Хмельницькому.

На виконкомі затвердили положення про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста у 2014 році. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Олександр Литвинчук доповів, що Київська обласна державна адміністрація ухвалила рішення про створення координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї від 14.04 2014 року. Згідно цього документу, збільшується відсоток оздоровлення дітей. Якщо раніше обов’язково було оздоровити 70% учнів, то тепер не менше 80% (а це 17 000 білоцерківських дітей). Також потрібно обов’язково оздоровити всіх дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування і не менше 70% дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, а також не менше 50% дітей-інвалідів. На оздоровлення протягом 21 дня в позаміських таборах буде виділено 300 тис. грн. з міського бюджету.

Члени виконкому поцікавилися, де саме будуть відпочивати наші учні, зокрема, чи передбачений відпочинок в дитячому таборі с. Трушки. На що Олександр Литвинчук зазначив, що теоретично це можливо, але його відділ віддаватиме перевагу оздоровчим таборам санаторно типу, таким як «Славутич» в Переяслав-Хмельницькому та «Чайка» в Богуславі. Наш дитячий табір «Лісова казка» не придатний для прийому відпочиваючих. Міський голова Василь Савчук вважає, що табір потрібно здавати в оренду і силами інвестора привести його до ладу. Також мер пообіцяв влаштувати міським журналістам екскурсію до цього табору, аби всі могли побачити в якому стані він знаходиться. 

Детальніше ознайомитися з умовах оздоровлення школярів можна у відділі сім'ї та молоді Білоцерківської міської ради за адресою: б-р 50-річчя Перемоги, 86, тел.: 6-25-36

Прочитано 1088 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео