Окремі класи в школах Білої Церкви припинять навчання через грип

  • Понеділок, лют. 19 2018
  • Автор 

За даними Міністерства охорони здоров’я, епідемічний поріг в Україні перевищено на 16,8% у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Рівненській та Хмельницькій областях. Зокрема, закрито частину шкіл на карантин у Львові, Сумах, Києві, а у Івано-Франківську, Миколаєві, Житомирі, Чернівцях, Тернополі всі школи пішли на карантин.

На щастя, у Білій Церкві ситуація не настільки критична. Хоча, за даними управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, епідемпоріг у нашому місті вже перевищено на 6,5% станом на 15 лютого. Зокрема, кількість хворих дітей становила 1710 осіб, а кількість дорослих – 534.

Проте, як повідомив начальник управління освіти і науки Юрій Петрик, за два тижні спостережень, кількість учнів, які не відвідували школу, варіювала від 13, 5% до 18%. У понеділок, 19 лютого, 19% учнів не прийшли до школи через застуду та грип. Тому на цьому тижні лише у 7 школах будуть вжиті заходи для закриття окремих класів на карантин. Як відомо, перевищення епідемпорогу у школах починається тоді, коли понад 30% учнів не відвідують навчальний заклад через хворобу.

Минулого тижня закривалися на карантин школи №9 та №18, а також окремі класи у школах №6,8,11,15,16,17,21

Прочитано 1541 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео