Харчування учнів у школах обійдеться в 18, 50 грн

  • Середа, січ. 24 2018
  • Автор 

23 січня на засіданні виконкому прийнято рішення про підвищення вартості харчування учнів у школах. 

З 25 січня 2018 року розмір плати для батьків за одноразове харчування в закладах загальної середньої освіти денної форми перебування міської комунальної власності для учнів віком від 6 до 10 років та віком від 10 років і старше в розмірі 18 грн 50 коп. у день на одну дитину. Батьки платитимуть таку ж суму, яка  виплачується з міського бюджету на харчування дітей пільгових категорій. 

Нагадаємо, раніше до переліку дітей пільгових категорій, які харчуватимуться за рахунок міського бюджету, додано ді­тей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України, учас­ни­ками бойових дій антитерористичної операції на сході України.

Із 15 січня 2018 року відповідно до рішення виконавчого комітету збільшено вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів до 30 гривень на день, яка сплачуватиметься у 50% еквіваленті батьками або особами, що їх заміняють (що становить 15 гривень на день), а 50% – міським бюджетом. А для батьків, у сім’ях яких є троє і більше дітей, зменшено вартість харчування в закладах дошкільної освіти ще на 50 %.

Збережено безоплатне харчування в дитячих садочках для дітей пільгових категорій, а саме:  дітей-сиріт, дітей, по­збав­­лених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують до­по­могу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу мало­забез­пе­че­ним сім’ям», дітей, батьки яких є учасниками анти­терористичної операції на сході України, учасниками бойових дій антитерористичної операції на сході України, та дітей із сімей загиблих (померлих) жителів м. Білої Церкви, які брали участь у проведенні анти­терористичної операції. 

Прочитано 1665 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео