Як отримати компенсацію за відсутність харчування в школі за квітень

  • Вівторок, трав. 13 2014
  • Автор 

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради в квітні отримало зверень від 7039 батьків і нарахувало компенсації за відсутність харчування в школах за попередніми розрахунками для 10 500 дітей. Нині приймаються довідки для виплати компенсацій уже за квітень. Працівники созахисту роз'яснюють, які документи потрібно принести тим батькам, що вже зверталися за виплатою компенсації за березень і тим батькам, що прийдуть вперше.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 08 лютого 1997 року № 155 з 01.05.2014 року проводиться прийом батьків потерпілих дітей з довідками із навчальних закладів в зв’язку з відсутністю безплатного харчування за квітень 2014 року.

Довідки за квітень приймаються спеціалістами управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на протязі травня 2014 року за адресою: вул. Ярослава Мудрого, буд 2, малий зал на 3 поверсі.

Якщо батьки звертаються повторно, разом з довідками за квітень 2014 року вони подають заяву на призначення компенсації, відривний  талон попередньої заяви та аркуші паперу. При цьому батьки повинні мати при собі  оригінали паспорта,  чорнобильського посвідчення дитини та свідоцтва про народження. 

При першому зверненні всі документи з оригіналами подаються обов’язково.

Згідно інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги, приймання заяви та документів здійснюється безпосередньо від заявника, його опікуна або іншої особи за відповідним дорученням, завіреним установленому порядку, у тому числі лікарем лікарняної установи, де перебуває заявник.

Перелік документів для призначення компенсації потерпілим дітям розміщений на сайті управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради http://bcuszn.ho.ua , та управління освіти і науки Білоцерківської міської ради http://osvita-bmr.ucoz.org .

 

Як відомо, Міністерство соціальної політики України 10 березня відмінило закупівлю послуг з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Очікувана вартість закупівлі складала 397,54 млн грн. Кількість – на 28 452 352 діто-днів. Замовлення були розподілені за 75 лотами. До торгів допустили 51 учасника.

Найбільше пропозицій на торгах подали фірми: ТОВ «Адмед-Груп, ПП «Школярик», ТОВ «Перша компанія Максимум», ТОВ «Люкспроформ», ТОВ «Готельно-ресторанний комплекс РІКО», ТОВ «Рубіні КО», ТОВ «Гескс», ТОВ «Сінтезпродсервіс», ТОВ «Інтертекс», ТОВ «Алавер-Буд», ТОВ «Статпостач», ТОВ «Візит», ТОВ «Укрпродакорд ОР».

Офіційною причиною відміни вказано, що здійснення закупівлі стало неможливе внаслідок непереборної сили. Жодної іншої інформації з даного приводу у «ВДЗ» не публікувалося.

Разом з тим, 6 березня було оголошено новий тендер на закупівлю харчування для дітей-чорнобильців. Очікувана вартість закупівлі складає 362,43 млн грн. Кількість 25 187 328 діто-днів. До участі у тендері було допущено 46 учасників. Відкриття конкурсних пропозицій спочатку запланували на 21 березня, а згодом перенесли на 3 квітня. Однак результату торгів по цьому тендеру також немає.

P.S. Сайт "БЦ News" надіслав журналістський запит до Міністерства соціальної політики України з проханням повідомити, коли торги будуть проведені. Як тільки міністерство надасть відповідь, інформація буде оприлюднена на сайті. 

 

 

 

Прочитано 2763 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео