Директором Першої школи обрано Олену Плигань

  • Четвер, вер. 21 2017
  • Автор 

21 вересня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Білоцерківської спеціалізованої школи №1, за підсумками якого заступника директора школи Олену Володимирівну Плигань визнано кращою кандидатурою на посаду директора школи.

За посаду змагалося два кандидати: Олена Володимирівна Плигань, заступник директора з навчально-виховної роботи БСШ №1 та Інна Павлівна Паливода, завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Проведення конкурсу можна подивитися ТУТ 

Плигань Олена Володимирівна працює вчителем української мови та літератури в БСШ І-ІІІ ст. № 1 з 17  серпня 2011 року. Педагогічний стаж становить 20 років. За цей час їй було встановлено вищу кваліфікаційну категорію та присвоєно звання «учитель-методист». Роботу Плигань О.В.  було відзначено грамотами  Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Педагог стала лауреатом  Всеукраїнського  конкурсу  "Учитель року - 2000" у номінації «Українська мова і література»

Особливу увагу Плигань О.В. приділяє індивідуальній роботі з обдарованими учнями, зокрема з тими, що мають нахили до поглибленого вивчення української мови і літератури. Вихованці педагога– призери ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ і ІІІ етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Плигань Олена Володимирівна  використовує сучасні освітні технології.  Постійно перебуваючи в пошуку, займаючись самоосвітою, педагог пройшла навчання та отримала сертифікат  за програмою «Intel. Навчання для майбутнього».

Детальніше з трудовою біографієї переможниці конкурсу можна ознайомитися на сайті Першої школи. 

 

Прочитано 4330 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео