Артем Білоус: «Спершу думав стати професійним футболістом, але все-таки обрав економіку»

  • Середа, серп. 30 2017
  • Автор 

Цього року під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання білоцерківські учні досягли непоганих результатів, зокрема 76% школярів продемонстрували достатній та високий рівень знань. Щоправда, скласти тести на 200 балів вдалося лише одному випускнику – учневі БНВК «ЗОШ №13- ДНЗ» Артему Білоусу. Традиційно сайт БЦ News розповідає про тих учнів, яким вдалося отриманити найвищі бали на ЗНО. Тож зустрічаємося з Артемом у одній із місцевих кав’ярень, аби дізнатися секрет його успіху та довідатися про плани на майбутнє.

Артем з першого класу навчається у Тринадцятій школі. Спершу, зізнається, не дуже хотілося навчатися, але батьки наполягали. До речі, на відміну від вундеркіндів попередніх років, батьки Артема не є вчителями і навіть не мають вищої освіти. Тож якихось підказок у навчанні з їх боку не було. Було лише мудре батьківське виховання, яке й дозволило Артему майже всі класи закінчувати на відмінно. До того ж хлопець затятий спортсмен, грає у місцевій футбольній команді «Арсенал». Ради футболу навіть на один місяць покинув Тринадцяту школу та почав навчатися у школі с. Шкарівка, де місцевий підприємець збудував футбольні поля і матеріально підтримував розвиток футболу. Проте згодом зрозумів, що навчання у міській школі якісно краще і повернувся у стіни рідної зарічанської школи.

І хоча навчався добре, проте з 10 класу всерйоз взявся готуватися до ЗНО, відвідував репетиторів з математики та української мови, перевіряв свої знання на тестах попередніх років. При цьому зовсім не скаржиться на завантаженість. «Коли у мене розписаний весь день і я повністю завантажений, то набагато більше встигаю, ніж, коли маю багато вільного часу. Адже тоді хочеться довше поспати чи займатися не уроками, а чимось іншим», - каже Артем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ярослав Смаровоз: "Я мамі сказав, що на ЗНО з української отримаю 200 балів, але вона мені не повірила"

На ЗНО здавав чотири предмети. З історії України Артем отримав 200 балів, з української мови – 187 балів, з математики – 185 балів, а з французької мови – 175. Каже, що очікував на вищі результати, принаймні з української. І відразу зазначає, що у класі він не один такий розумник, у двох його однокласниць навіть вищі оцінки – понад 190 балів з кількох предметів, проте жодна не отримала заповітні 200, а отже Артем виявився лідером по результатам цьогорічного ЗНО.

Після закінчення школи хотів пов’язати своє життя з професійним футболом, проте батьки, вчителі, друзі все-таки порадили здобути практичнішу професію, а тому вступив до Київського національного торгово-економічного університету на спеціальність «міжнародна економіка». «Обрав цей вуз тому, що там діє школа з вивчення французької мови, а я хотів би вдосконалювати свій рівень знань. До того ж в університеті існує потужна спортивна база, тож зможу займатися улюбленою справою після занять, - спортом», - міркує Артем.

А своєму успіху завдячує і батькам, і вчителям. Каже, що завдяки вчительці історії Олені Сапацинській зміг досягти такого результату на ЗНО, адже вона, за його словами, не «давала спуску», контролюючи, щоб хлопець ретельно вчив предмет. Артем каже, що перед ЗНО з історії запевнив свою маму, що отримає 200 балів. І таки дотримався обіцянки. Після оприлюднення результатів, відразу подзвонив вчительці з історії. «Вона була якраз у відпустці, як я їй сказав, що маю 200 балів, Олена Антонівна так зраділа, мабуть, ще більше ніж я», - згадує Артем. А бабуся лише тоді повірила у «крутість» здобутого результату, коли Артем пояснив їй, що з історії всього 20 учнів по Україні отримали найвищі бали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтерв'ю з кращим учнем за підсумками ЗНО у 2014 році

Вдячний хлопець і вчителю французької мови Олені Возненко, і класному керівнику, вчителю математики Світлані Кучеренко, і всім вчителям, які допомогли отримати упродовж шкільного життя той рівень знань, який дозволив випускнику без проблем навчатися в омріяному вузі.

Тож побажаємо юнаку успіхів у вищій школі та гарних миттєвостей студентського життя!

Прочитано 1830 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео