Дитячі садочки Білої Церкви відкрилися після ремонтів

  • Четвер, серп. 17 2017
  • Автор 

З 14 серпня всі дитячі садочки вже працюють у звичайному режимі після проведених ремонтів. 

Рішенням виконавчого комітету міської ради в літній період робота садочків була організована у черговому режимі шляхом об’єднання груп та тимчасового призупинення діяльності деяких закладів. За цей час у більшості установ проведено ремонтні роботи за кошти міського бюджету. У цьому році на капітальні ремонти дошкільних навчальних закладів виділено близько 10 млн грн, крім того, кожен садочок отримав 33 тис. грн на поточні ремонти.

Замінені вікна на енергозберігаючі, облаштовано нові дахи, відремонтовано харчоблоки, маніпуляційні кабінети, санвузли, музичні та спортивні зали, проведена реконструкція систем опалення й водопостачання, а також наведено лад на території біля садочків.

Варто відмітити, що вже є такі навчальні заклади, в яких на 100% замінено вікна на енергозберігаючі. Зокрема, всі вікна у садочку №32 замінено завдяки гранту Турецької агенції з міжнародної співпраці (ТІКА) та Посольства Республіки Туреччина в Україні.  За грантові кошти встановлено 42 енергозберігаючих вікна загальною площею 275 кв.м. Крім того, замінено чотири вітражі загальною площею 300 кв.м. 

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 2846 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео