У Білій Церкві може з’явитися муніципальна школа робототехніки

  • Понеділок, серп. 07 2017
  • Автор 

Перший у Білій Церкві клас робототехніки, де діти зможуть займатися конструюванням і програмуванням роботів, планують облаштувати на базі одного з міських закладів позашкільної освіти. Це громадська ініціатива, котру пропонують профінансувати з «бюджету участі» – частини місцевого бюджету, що розподіляється між проектами, запропонованими містянами.

Кошторис проекту складає майже 200 000 гривень і передбачає придбання наборів з робототехніки, ноутбуків та іншого обладнання, необхідного для організації навчального простору, а також фінансування підготовки кваліфікованих викладачів. У разі реалізації проекту, дані ресурси дозволять проводити заняття для понад 200 дітей на тиждень.

Зазначимо, що ініціативу варто підтримати не лише батькам, чиї діти цікавляться роботами чи програмуванням. Робототехніка – один із способів впровадження концепції STEM-освіти, котра включає комплексний розвиток дитини засобами науки, технологій, інженерії та математики (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Дізнатися про проект більше можна на веб-сайті ініціативи: www.roboschool.info.

Нагадаємо, голосування за проекти проводитиметься з 1 по 15 вересня включно після оприлюднення на веб-порталі Білоцерківської  міської ради допущених для участі у голосуванні проектів.

Прочитано 1283 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео