У Білій Церкві розпочали роботу літні табори

  • Вівторок, черв. 06 2017
  • Автор 

У 2016/2017 навчальному році в місті відкрито 15 таборів для 1441 вихованця для забезпечення цікавого та корисного літнього дозвілля білоцерківських школярів. Окрім дітей пільгових категорій (сироти, діти учасників АТО, з багатодітних сімей, лідери учнівського самоврядування, переможці і призери творчих, спортивних й інтелектуальних конкурсів різних рівнів), які відпочиватимуть у пришкільних таборах за кошти місцевого бюджету, управлінням освіти і науки організовано відпочинок для 190 учнів, батьки яких висловили бажання забезпечити перебування дітей у літніх таборах за рахунок батьківських коштів.

До роботи в таборі активно долучилися педагоги закладів освіти міста, керівники гуртків позашкільних навчальних закладів, студенти гуманітарно-педагогічного коледжу, які принесли з собою величезний багаж напрацювань, творчих доробків, цікавих ідей, витівок, розробок, сценаріїв.

Для найменших цікаву програму підготували табори на базі БЗШ № 3, БЗШ № 4, БЗШ № 5, БНВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15-дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб», БЗШ № 21, БЗШ № 22. Тут на учнів 1-4 класів чекають веселі розваги, майстер-класи, ігри, квести та багато цікавинок і захоплюючих пригод.

Літня інтелектуальна школа, яка працює в БНВО «Ліцей-МАН», радо зустріла обдарованих старшокласників, які планують пов’язати свою долю з наукою. Тут учні в цікавій формі вивчатимуть досить серйозні речі: як писати наукову роботу, де знаходити матеріали, як не боятися відстоювати власну думку й захищати свої проекти та ідеї. «Манівці» зустрічатимуться з цікавими людьми, пізнаватимуть нове.

Для учнів 5-9 класів, які прагнуть удосконалювати свої знання з англійської мови, на базі БСШ №9 та БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня», Білоцерківського колегіуму, приватного НВК «Міцва-613», а також БСШ№1, де вивчатимуться слов’янські мови, працюють мовні табори, програмою роботи яких передбачено створення мовного середовища, використання сучасних форм і методів роботи для підвищення рівня володіння іноземною мовою, зацікавлення учнів процесом вивчення та використання мови як засобу спілкування.

Юні вихованці ДЮСШ №1 та №2 матимуть змогу протягом трьох тижнів тренуватися та розважатися в спортивному таборі, покращувати свою фізичну форму, розвиватися та вдосконалюватися.

Надзвичайно популярним став військово-патріотичний табір «Звитяга», де школярі навчатимуться вишколу, стрільбі, таборуванню, військовим премудростям, працюватимуть за програмою військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

На підставі меморандуму про співпрацю між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області та управлінням освіти Попаснянського району Луганської області, з метою налагодження обміну групами дітей з іншими областями України управлінням освіти і науки було запрошено групу дітей Попаснянського району на відпочинок у пришкільному таборі для лідерів учнівського самоврядування «Успішний крок» при гімназії №2. Табір активістів надає чудову можливість і відпочити, і цікаво та змістовно провести час, та ще й оволодіти основами лідерства, що, безумовно, стане учням у пригоді наступного навчального року. На кожного тут чекають цікаві й потрібні справи, різноманітні конкурси, змагання, у ході яких активісти зможуть перевірити свої організаторські здібності, уміння працювати в команді й у потрібний момент брати відповідальність на себе, планувати конкретні справи та знаходити шляхи їхньої реалізації.

06 травня 2017 року за участю заступника міського голови О.І. Настіної та начальника управління освіти і науки Ю. Ф. Петрика всі табори було відкрито. Перший день стартував табірними лінійками, веселими презентаціями загонів, запальними піснями та речівками.

Сподіваємося, що час, проведений у таборі, стане для кожного школяра тим незабутнім періодом, якого щороку з нетерпінням і надіями вони чекають.

Управління освіти і науки БМР

Прочитано 2425 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео