У Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбувся Ярмарок вакансій

  • П'ятниця, трав. 26 2017
  • Автор 

Фахівці Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості провели Ярмарок вакансій на базі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

Понад 100 випускників, які отримають дипломи кваліфікованого робітника за професіями «кравець», «закрійник», «технік-технолог», «технік-конструктор» мали можливість зустрітися з роботодавцями, які потребують саме таких спеціалістів: ПП «Укрлиттекстиль» ФОП Дегтярьов Д.Г., ТОВ СП «Бегленд», ТОВ «Ворлд трейд», ВП «Весна» УТОГ, ТОВ «СКМ-БЦ-БУД», ТОВ «Валтекс» та інші.

Заступник директора Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Наталія Матяш ознайомила майбутніх фахівців із станом ринку праці Білоцерківщини, потребами роботодавців та послугами служби зайнятості.

koled1

Роботодавці розповіли про потребу підприємств у кваліфікованих робітниках, умови праці, рівень заробітної плати, перспективи розвитку, звернули увагу випускників на вимоги до рівня кваліфікації працівників, необхідної для роботи на підприємстві. Цікавою була розповідь про власний трудовий шлях, побудову професійної кар’єри представника ПП «Укрліттекстиль». Представник ПОУ «Ворлд трейд» розповів про можливість стажування у Польщі та отримання необхідних навичок роботи при працевлаштуванні.

Підводячи підсумок проведеного Ярмарку вакансій, заступник директора Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну відзначила його значимість для випускників коледжу та подякувала Білоцерківському міськрайонному центру зайнятості за організацію заходу і роботодавцям за співпрацю.

Оксана Козар

Прочитано 1740 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео