У Білій Церкві 2199 абітурієнтів пройшли тестування з української мови та літератури

  • Середа, трав. 24 2017
  • Автор 

23 травня 2017 року проведенням тестування з української мови і літератури розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Цьогоріч усього в Україні для участі в тестуванні зареєстровано 240 881 особу. Серед них 192 778 є випускниками загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року, для яких результати зовнішнього незалежного оцінювання з окремих навчальних предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Результати зовнішнього оцінювання будуть визначені у двох шкалах: критеріальній  – від 1 до 12 балів, що застосовуватиметься для визначення бала державної підсумкової атестації з предмета, та рейтинговій – від 100 до 200 балів, що буде використовуватися абітурієнтами при вступі до вищих навчальних закладів.

Загалом програма проведення зовнішнього оцінювання включає тестування з 12 предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії та п’яти іноземних мов – англійської, німецької, французької, іспанської та російської. Сесію завершить тестування з хімії, що відбудеться 16 червня.

У місті Біла Церква у 2017 році створено 8 пунктів тестування на базі загальноосвітніх і вищих навчальних закладів, це найбільший округ у Київській області. Цього достатньо, щоб охопити учасників з Білої Церкви та Білоцерківського, Рокитнянського, Сквирського, Таращанського районів, – усіх без винятку учнів 11-х класів (1010) та випускників минулих років.

Усього 2199 абітурієнтів пройшли сьогодні процедуру зовнішнього незалежного оцінювання на пунктах тестування Білої Церкви, що становить 97 % від загальної кількості зареєстрованих (2209). Не взяли участь у зовнішньому незалежному оцінювання 56 учасників, з них 1 учень 11 класу (через хворобу). Ті учасники ЗНО, які з об'єктивних причин не зможуть узяти участь в основній сесії тестування, мають право скласти тести під час додаткової сесії.

Під час тестування з допомогою металошукачів було виявлено 2 випадки, коли абітурієнти мали при собі в аудиторії технічні засоби передавання й отримання інформації (телефон, навушники). Усі порушники були позбавлені права складати ЗНО та вступати до вищих навчальних закладів у поточному році.

На пунктах проведення ЗНО були присутні громадські спостерігачі, представники Громадянської мережі «Опора», які відзначили високий рівень організації та проведення ЗНО в місті Біла Церква.

Український центр оцінювання якості освіти оголосить результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 15 червня 2017 року.Вступна кампанія 2017 року розпочнеться після визначення результатів ЗНО – 12 липня.

Управління освіти і науки БМР

Прочитано 923 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео