Порядок виплати компенсація за відсутність харчування в школі

  • П'ятниця, квіт. 25 2014
  • Автор 

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради роз’яснює, як батькам отримати компенсацію за відсутність харчування школярів.

Як відомо, закон про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи передбачає, що діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи, отримують безкоштовне харчування у середніх загальноосвітніх школах, професійно-технічних закладах освіти, коледжах та технікумах (училищах), розташованих на територіях радіоактивного забруднення.

Проте з 3 березня таке харчування припинилося, бо Міністерство соціальної політики України не завершило вчасно торги на закупівлю послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи. То ж в таких випадках передбачається виплата компенсації батькам, діти яких не харчувалися в їдальнях зазначених навчальних закладів.

Починаючи з 03 березня 2014 року батькам потерпілих дітей  м. Біла Церква буде виплачена грошова компенсація за відсутність безплатного харчування дітей у таких розмірах: дітям віком від 6 до 10 років - 180 гривень, від 11 до 14 років -185 гривень, від 15 до 18 років - 190 гривень на місяць пропорційно навчальним дням,  в які діти  не харчувалися.

Грошова компенсація виплачується за попередній календарний місяць, протягом якого потерпіла дитина не харчувалася в їдальні навчального закладу або не відвідувала даний заклад.

Щоб отримати компенсацію, батькам потрібно звернутися до Єдиної приймальні громадян управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради  за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальського, буд. 14 з 8.30  до 17.00 год., а в середу до 19.00 год.

Перелік документів для призначення компенсації потерпілим дітям розміщений на сайті управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради  http://bcuszn.ho.ua , та управління освіти і науки Білоцерківської міської ради http://osvita-bmr.ucoz.org .

 

Прочитано 2909 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео