Результати ЗНО вважатимуться державною підсумковою атестацією

  • П'ятниця, бер. 31 2017
  • Автор 

30 березня в Білій Церкві директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти  Світлана Сакаєва та начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик провели прес-конференцію щодо особливостей проведення ЗНО цього року. 

ЗНО

Питання організації та проведення ЗНО висвітила Світлана Сакаєва. Зокрема поінформувала, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році проводитиметься з 23 травня до 15 липня. Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести не більш як з чотирьох навчальних предметів.

Увага! Результати ЗНО вважатимуться державною підсумковою атестацією, тобто для випускників старшої школи результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації: з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також з одного навчального предмета за вибором випускника. 

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні тривала з 06.02. по 17.03.2017р. До 31.03.2017р. – можна вносити зміни до реєстраційних даних.

У Білій Церкві станом на 20.03.2017р. для складання ЗНО з української мови і літератури зареєструвалося 1299 учасників, причому ДПА у формі ЗНО складатиме 1051 випускник загальноосвітніх навальних закладів, на ЗНО  історії України зареєструвалися 1015 учасників, ДПА у формі ЗНО складатимуть 800 випускників ЗНЗ, з математики відповідно – 472 і 316 учасників.

Традиційно в Білій Церкві ЗНО здаватимуть  не тільки випускники  міста, а й усього правого берега Київської області (Таращанський, Сквирський, Рокитнянський  та інші регіони). Для належного їх проведення буде облаштовано необхідну кількість пунктів тестування та навчено персонал. 

У 2017 році, як і раніше, буде проводитися пробне зовнішнє незалежне оцінювання у такі терміни:

01 квітня 2017 року – з української мови і літератури;

08 квітня 2017 року – з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Слід зазначити, що пробне ЗНО організовано для того, аби детально зрозуміти повну процедуру його проходження. Для участі у пробному ЗНО  зареєструвалися 1120 осіб з Білої Церкви на 1729 тестувань. Створено 5 пунктів пробного ЗНО. У 2016 році на пробне оцінювання у місті реєструвалося 968 осіб на 1531 тестування.

Світлана Сакаєва також наголосила, що в цьому році розроблено мобільний додаток, який буде помічником у підготовці та ході проведення ЗНО. Інформацію про даний додаток  та всю іншу необхідну  можна знайти на веб-сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. @ukr.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завершення навчального року

Юрій Петрик поінформував, що заняття у 2016/2017 навчальному році завершаються 26 травня святом Останнього дзвоника в усіх загальноосвітніх закладах міста. Свято розпочнеться о 9-00.

Для випускників 11 класів навчання завершується 19 травня військово-спортивним святом у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Звитяга», присвяченому завершенню вивчення предмета «Захист Вітчизни».

Державна підсумкова атестація в школі І ступеня (4 клас) буде проведена у формі контрольних робіт з української мови, математики, літературного читання за розкладом уроків з 16 по 24 травня. Завдання добирає вчитель відповідного класу. У разі відсутності учня на контрольній роботі ніяка повторна атестація не передбачена.

Державна підсумкова атестація в школі ІІ ступеня  (9 клас) проводиться з трьох предметів: української мови, математики та одного предмета за вибором педагогічної ради закладу. Розклад цих іспитів кожна школа складає самостійно, лише з дотриманням таких термінів: ДПА – з 29 травня по 14 червня; вручення документів про базову загальну середню освіту – 15-16 червня 2017 року.

Вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів, а їх у цьому році в нашому місті – 1111 осіб, відбудеться 26 і 27 червня 2017 року.

Юрій Петрик також зауважив, що у зв’язку з тим, що навчальна практика для учнів у всіх закладах освіти була проведена під час навчального року, для учнів перевідних класів літні канікули розпочнутьс вже з 29 травня. Під час літніх канікул з 06 по 23 червня при закладах освіти працюватимуть літні оздоровчі табори денного перебування. Ними буде охоплено 1500 осіб. Табори функціонуватимуть за рахунок коштів міського бюджету. Як і в минулому році, будуть працювати англомовні табори при БСШ № 9, БНВО «Перша гімназія», Білоцерківському колегіумі, БСШ №1.

Юрій Петрик зупинився й на питанні підготовки до нового навчального року. Відмітив, що вже зараз йде активний процес набору майбутніх першокласників, очікується збільшення їх кількості проти попереднього року. Комплектування дошкільних груп на новий навчальний рік буде активно проходити в квітні-травні.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 1481 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео