Учні спортивного ліцею у Білій Церкві отруїлися продуктами харчування

  • Вівторок, лют. 07 2017
  • Автор 

4 учнів КЗ КОР «Київський обласний ліцей фізкультури та спорту» отруїлися продуктами харчування. Управління Держпродспоживслужби в м. Білій Церкві з'ясувало причини того, що сталося.

Управління Держпродспоживслужби в м. Білій Церкві інформує про 4 випадки гострої кишкової інфекції серед учнів КЗ КОР «Київський обласний ліцей фізкультури та спорту», розташованого за адресою: м. Біла Церква, вул. Леваневського, 52/4.

Обставинами, що сприяли виникненню спалаху харчового отруєння фахівцями Держпродспоживслужби вважається порушення санітарного законодавства, а саме порушення технології приготування їжі, зберігання готової їжі в холодильнику для зберігання сировини (м’яса та риба сира), перетин технологічних потоків сировини та готової їжі, відсутній терморегулятор температури у духовій шафі, приготування  та зберігання їжі заздалегідь, тобто з вечора готують їжу на наступний день, відсутність добових проб у повному обсязі, допуск до приготування їжі особи, яка не оглядається на наявність гнійничкових захворювань та не зазначена у журналі «Здоров’я» та інші порушення санітарного законодавства.

На харчоблоці фахівцями  ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України»  відібрані 2  проби питної води, 7 проб харчових продуктів, 70 змивів на наявність кишкової палички та патогенну флору, обстежені  всі працівники їдальні.

Епідеміологічне розслідування триває.

Наступна інформація буде надана після отримання результатів лабораторного контролю.

В.о начальника

Управління Держпродспоживслужби в м. Білій Церкві

 В.Г.Вовкотруб

Прочитано 2043 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео