Київська область витратила 800 млн грн. на підготовку шкіл до навчального року

  • Четвер, жовт. 06 2016
  • Автор 

«Понад 800 млн грн. витрачено на підготовку навчальних закладів до 2016/2017 н.р., з них – більше 190 млн грн. виділено з місцевих бюджетів», - повідомив виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

За його словами, найбільше коштів було виділено у Києво-Святошинському, Бориспільському, Броварському, Бородянському районах та містах Бориспіль, Біла Церква, Переяслав-Хмельницький, Васильків, Ірпінь.

«Завершені заплановані ремонти покрівель, капітально відремонтовано спортивні зали, утеплено фасади навчальних закладів та переведено на альтернативні види палива їх котельні, замінено вікна», - додав Лев Парцхаладзе.

Крім того, кошти були направлені на проведення планових ремонтних робіт, забезпечення шкіл сучасним матеріально-технічним обладнанням, підручниками, шкільними автобусами для підвезення учнів до опорних навчальних закладів, на заходи з підвищення енергозбереження згідно з обласними програмами: «Програма розвитку системи освіти Київської області», «Програма будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області», «Шкільний автобус», «Програма енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області».

За інформацією виконуючого обов’язки голови Київської ОДА, значну увагу приділено й інвестиційним проектам. У 2016 році за рахунок коштів Державного Фонду регіонального розвитку на сім об’єктів освітньої сфери затверджено 50 млн. 63 тис. грн.

«Освітня галузь потребує особливої уваги, адже від її якості залежить найголовніше – майбутнє наших дітей. У Київській області ми реалізуємо масштабну ініціативу – Нову Освітню Платформу #НОП, принципи якої плануємо впровадити у 50 школах регіону протягом найближчого року. Це буде новий мотивуючий простір, новітні технології, актуальний освітній контент та сучасні вчителі. Наші діти заслуговують отримувати кращу освіту!», - підсумував Лев Парцхаладзе.

Прочитано 832 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео