Встановлена вартість харчування для учнів білоцерківських шкіл

  • Вівторок, вер. 13 2016
  • Автор 

13 вересня члени виконкому Білоцерківської міської ради на своєму засіданні прийняли рішення про встановлення нового розміру вартості харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах денної форми перебування, які самостійно організовують харчування. Розцінки діють з 14 вересня 2016 року. Батьки сплачуватимуть таку суму:

-         за для дітей віком від 6 до 10 років  - 14 грн. 50 коп. в день на одну дитину (з розрахунку 11 грн. 90 коп. - плата за харчування, 2 грн. 60 коп. – оплата праці кухарів);

-         за дітей віком від 10 років  і старше  -  16 грн. 70 коп. в день на одну дитину (з розрахунку 14 грн.10 коп. - плата за харчування, 2 грн. 60 коп. – оплата праці кухарів).

Чому не годували дітей в школах минулого року?

Також встановили вартість харчування одного учня спортивних класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 на базі Комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи №1 – 18 грн. 50коп. (з розрахунку - 50% кошти місцевого бюджету, - 50% за рахунок коштів батьків, або осіб, які їх замінюють)».

Рішення змовлене тим, що з 1 вересня у білоцерківських школах почали працювати кухарі, які будуть готувати страви, таким чином вирішена проблема блокування тендерів на харчування школярів деякими фірмами-учасниками тендерів. 

АМКУ оштрафувало ТОВ "Візит" за спотворення результатів торгів

Прочитано 3984 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео