Оголошується набір на курси польської мови у Білій Церкві

  • Середа, вер. 07 2016
  • Автор 

Мрієш вивчити польську мову, але не знаєш до кого звернутися? Не ризикуй – обирай професіоналів! У Slavic Languages Center (Центр слов’янських мов) розпочався новий навчальний рік. Центр проводить набір на курси польської мови у Білій Церкві для тих, хто взагалі не вивчав мови (нульовий рівень).

За три місяці (75 академічних годин) ви опануєте польську мову на рівні A1. Заняття проводять дипломовані спеціалісти у групах, де займається не більше 8 осіб. Тобто у кожного учня буде змога задати всі необхідні питання викладачу та практикуватися у розмовній мові.

Курси розраховані на вікову аудиторію від 14 років.

По закінченні курсів ви отримуєте сертифікат, що підтверджує ваш рівень знань. Сертифікати Slavic Languages Center визнають всі вузи Польщі.

Також центр допоможе вам стати студентом одного з кращих вузів Польщі, оскільки тісно співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами цієї держави.

pidruchnyky1

Вартість навчання – 2400 грн. Всім учням безкоштовно видаються для навчання зошити та підручники Hurra!!! Podręcznik studenta PO POLSKU. Вони визнані спеціалістами як найкращі та найцікавіші підручники для вивчення польської мови.

Заняття проходять у приміщенні Торгово-промислової палати за адресою: м. Біла Церква, вул. Северина Наливайка, 13 (колишня вул. Урицького)

Запис за тел.: (067) 477-55-25, (096) 884-72-18

Довідково:

Slavic Languages Center діє на ринку курсів іноземних мов з 2010 року. Має 30 партнерів серед польських вузів. Понад 1200 учнів, які проходили навчання на курсах Slavic Languages Center, стали студентами польських вузів.

У 2013 році Освітній фонд «Perspektywy» за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні нагородив Slavic Languages Center престижним сертифікатом якості «Study in Poland Quality Recruitment Certificate». 

Прочитано 4265 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео