Мер Білої Церкви пообіцяв, що батьківські внески збільшуватися не будуть

  • Понеділок, серп. 29 2016
  • Автор 

29 серпня міський голова Геннадій Дикий провів прес-конференцію, на якій зазначив, що всі школи готові до початку навчального сезону, пільгові категорії школярів отримають харчування, а водії маршруток зобов’язані будуть перевозити учнів також на пільговій основі.  

Цьогоріч до школи піде 19, 5 тисяч учнів. Для того, аби їм було комфортно навчатися, були виділені 28 млн. грн. на ремонти шкіл. Міський голова Геннадій Дикий запевнив, що практично скрізь ремонти завершені, хіба що дахи будуть продовжувати ремонтувати упродовж навчального року. У школах частково замінене освітлення, вікна, санвузли. Щоправда, не скрізь ремонти завершені.

Зокрема, під час засіданні виконкому 23 серпня директор школи №5 Ольга Садаєва звернулася до членів виконкому з проханням прискорити ремонт санвузла у школі, адже до 1 вересня будівельники не встигнуть. На запитання БЦ News, чому така склалася ситуація у цій школі, а також у школі №6, Геннадій Дикий відповів, що там робітники працюють вдень і вночі, а він сам особисто виїздить контролювати хід робіт. Тому, за його словами, якщо й не встигнуть до 1 вересня, то хоча б до 5 вересня санвузол запрацює.

За його словами, будівельники не встигають, бо багато замовлень. Деякі фірми довелося взагалі примушувати переробляти свою роботу чи й відмовлятися від їх послуг, щоправда, він не уточнив назви таких фірм.

А от що найприємніше буде почути батькам школярів, так це те, що «піднімати батьківські внески не будуть, а малозабезпечені категорії учнів взагалі не повинні нічого сплачувати», бо за словами Геннадія Дикого, цього року кожна школа отримала по 46 тис. грн. на поточний ремонт.

«На наступний рік ми ставимо для себе завдання виділяти по 100-150 тис. грн. на школу і батьківські внески відійдуть у минуле», - пообіцяв мер.

Також міський голова зазначив, що всі вчителі отримали надбавки за педагогічний стаж та сумлінну працю, а технічні працівники – оздоровчі. 

Також мер запевнив, що всі водії готові возити учнів за пільговим тарифом: 1-4 класи – безкоштовно, а решта – за 50%. Але лише у робочі дні.

Прочитано 2322 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео