У школах та дитсадках Київської області з’являться «тривожні кнопки»

  • Середа, лип. 20 2016
  • Автор 

З метою посилення безпеки навчальних закладів області до 1 вересня 2016 року у всіхдитячих садках та загальноосвітніх школах регіону денної форми навчання будуть встановлені тривожні кнопки Державної служби охорони України.

«Зараз ми активно готуємося до наступного навчального року і для того, і аби посилити режим безпеки у дитсадках та школах області під час перебування дітей, прийняли рішення встановити «тривожні кнопки». Потрібно дбати не лише про якість навчально-виховного процесу, але і про безпеку наших дітей», - сказав перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

За його словами, найближчим часом також планується забезпечити школи регіону камерами відеоспостереження з можливістю доступу до них батьків.«Всі батьки хочуть бути впевненими в тому, що поки їх дитина в школі - вона у повній безпеці.Тому також поступово встановлюватимемо камери відеоспостереження, до перегляду яких через мережу Інтернет матимуть доступ і батьки. Така практика сьогодні вже діє в багатьох школах», - підсумував Парцхаладзе.

На сьогоднішній день у Київській області працюють 734 школи денної форми навчання та 736 дитячих садків.

За матеріалами КОДА

Прочитано 1985 раз
Опубліковано в Освіта
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео