Завершилося державна підсумкова атестація для випускників загальноосвітніх навчальних закладів

  • П'ятниця, трав. 13 2016
  • Автор 

Завершилося державна підсумкова атестація для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року, яка проходила у формі зовнішнього незалежного оцінювання. У тестуванні взяли участь 1062 учні, окрім звільнених від ДПА за станом здоров’я. Кожен випускник  обов’язково складав ЗНО з української мови і літератури, а також обирав самостійно другий предмет ДПА: математику чи історію України.

Явка випускників шкіл Білої Церкви на пункти тестування – стовідсоткова. Окрім випускників загальноосвітніх навчальних закладів, у травневій сесії з цих трьох предметів узяли участь випускники минулих років, які мають намір вступати до ВНЗ у 2016 році. Саме з останньої категорії учасників були ті, що не з’явилися – близько 5%.

Під час тестування за допомогою металошукачів було виявлено три випадки, коли абітурієнти мали при собі в аудиторії технічні засоби передавання та отримання інформації. Усі порушники позбавлені права складати ЗНО з цього предмета в поточному році.

Проведення травневої сесії ЗНО забезпечували 8 пунктів тестування, створених на базі загальноосвітніх і вищих навчальних закладів міста. Цього достатньо, щоб охопити учасників з Білої Церкви та ще 6 районів: Білоцерківського, Богуславського, Рокитнянського, Таращанського, Тетіївського, Ставищенського. Усього 1920 абітурієнтів пройшли процедуру зовнішнього незалежного оцінювання на пунктах тестування Білої Церкви. У ролі залученого персоналу працювали 410 спеціально підготовлених і сертифікованих педагогічних працівників.

На пунктах проведення ЗНО були присутні громадські спостерігачі, представники Громадянської мережі «Опора», які відзначили високий рівень організації та проведення ЗНО в місті Біла Церква.

За виконання завдань сертифікаційної роботи випускники шкіл отримають два результати: ЗНО і ДПА, які будуть розміщені на персональних сторінках учасників тестування 26 травня 2016 року.

29 і 30 травня будуть вручені атестати про повну загальну середню освіту.

Червнева сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка розпочнеться 7 червня з англійської мови, буде відкрита лише для тих абітурієнтів, які подолали пороговий бал.

Управління освіти і науки БМР

Прочитано 1298 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео