Білоцерківські школярі візьмуть участь у патріотичній грі "Джура"

  • Понеділок, квіт. 18 2016
  • Автор 

22 квітня на базі БНВО «Звитяга» відбудеться міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), яка  є важливою складовою системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Заявки для участі подали вже всі загальноосвітні навчальні заклади міста.

Заїзд учасників, робота мандатної комісії та таборування відбуватимуться з 8.00 до 9.00, шикування та урочисте відкриття змагань - о 9.00. Проходження змагань відбуватиметься відповідно до Положення про проведення І етапу гри «Джура» у 2016 році. Рої проходитимуть по станціях відповідно до маршрутних листів, які вони отримають під час реєстрації. Основні етапи: «Добре діло»,  гра «Відун», таборування, змагання «Рятівник», смуга перешкод, вишкіл, стрільба, мистецьке представлення рою «Ватра», орієнтування на місцевості.

До роботи штабу та організаційного комітету було запрошено військовослужбовців зенітно-ракетного полку та військових частин міста, працівників військового комісаріату, учасників АТО, спеціалістів управління освіти і науки, педагогів, офіцерів БНВО «Звитяга», психологів, спеціалістів ЦТДЮ «Соняшник», спеціалістів товариства Червоного Хреста, спортсменів, керівництво ГО «Щит».

До урочистостей та власне Гри запрошуються всі, хто цікавиться питаннями національно-патріотичного виховання, корисного дозвілля учнівської молоді, засоби масової інформації. 

Прочитано 1135 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео