Білоцерківські учні вибороли 71 призове місце на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

  • Четвер, бер. 10 2016
  • Автор 

З метою створення належних умов для виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та природних обдаровань щорічно проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін. Олімпіадний рух охоплює широкі кола учнівської молоді. На обласному етапі команда учнів Білої Церкви щорічно виборює найбільшу кількість перемог серед інших районів і міст області та здобуває ще більше нагород.

У 2015/2016 навчальному році учні Білої Церкви взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 21-го навчального предмета: фізики, екології, математики,української мови та літератури, біології, історії, географії, трудового навчання, хімії, правознавства, інформаційних технологій, астрономії, економіки, болгарської мови, польської мови, івриту, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови та  інформатики. На рівні Київської області у ІІІ етапі ВУО з базових дисциплін місто представляли 89 талановитих учнів Білої Церкви. Наші юні учасники вибороли 71 призове місце (у минулому 2014/2015 н.р. – 66 призових): І місце – 21, ІІ місце – 25, ІІІ місце – 25, що свідчить про стабільність виступу команди міста на обласному етапі.

Найбільшу кількість переможців ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад підготували педагогічні колективи Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій (12), Білоцерківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів  № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов (12), Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» (8) Білоцерківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів  № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов (6), Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» (6), що є свідченням системної роботи з обдарованими та здібними учнями.

Учениця БЗШ №22 Груша Анастасія  взяла участь у ІІІ етапі ВУО з п’яти предметів, у кожній з яких стала переможцем: І місця в олімпіадах з української мови та літератури, географії, російської мови, ІІ місце в олімпіадах з історії та правознавства.

Найбільшу кількість переможців та призерів підготувала вчитель інформатики БСШ №12 Бодрик Оксана Олександрівна: троє її учнів є переможцями, а четверо – призерами Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Найкращих результатів досягли команди міста з івриту (три І місця – учні НВК «Міцва-613»), болгарської мови (три І місця – учні БСШ №1), інформатики (три І місця – учні БСШ №12), які вибороли дипломи першого ступеня. 100% якості продемонстрували команди наших учнів на олімпіадах з історії, географії, астрономії, економіки, правознавства та біології, які вибороли дипломи переможців та призерів на всіх паралелях.

Олімпіадний марафон продовжується, і наші учні, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, готуються продовжити боротьбу за перемогу вже на всеукраїнському етапі змагань найрозумніших та обдарованих учнів. 

Управління освіти і науки БМР

Прочитано 1316 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео