Білоцерківські вундеркінди перемогли на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН та ІТ-чемпіонатах

  • Середа, бер. 09 2016
  • Автор 

Сьогодення відкриває для нашої держави небачені перспективи. Але для того, щоб їх утілити, необхідно думати та жити по-новому. Україні, як ніколи, потрібні розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації, особистості, здатні на творення інновацій. У часи системних змін саме така особистість потребує особливої уваги та підтримки, шляхів реалізації свого творчого потенціалу. Можливість розкрити творчі та інтелектуальні здібності, презентувати свої досягнення, обдарована учнівська молодь має змогу на різноманітних конкурсах, олімпіадах, турнірах, чемпіонатах.

Одним із таких заходів є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку підростаючого покоління, виховання його в дусі патріотизму і демократичних цінностей. Участь у цьому конкурсі – це клопітка повсякденна робота, інтелектуальний марафон, який має свій початок, та немає завершення – як свідчить практика, більшість із юних дослідників у подальшому не пориває з наукою.

Змагання проводиться щорічно у три етапи: на міському, обласному та всеукраїнському рівнях. Цьогоріч на І етап (міський) подали свої роботи 178 учнів із загальноосвітніх навчальних закладів міста, 50 юних дослідників та пошуковців, яких недаремно називають майбутньою елітою нації, вибороли перемогу та представляли Білу Церкву на рівні Київської області.

Обласний етап конкурсу проходив у три тури: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, їх захист та контрольна робота з базового предмета.  За результатами всіх турів команда нашого міста здобула 33 призових місця: 11 юних науковців посіли І місце, 10 – ІІ місце, 12 – ІІІ місце.

Для більшості учасників конкурсу, їх керівників, батьків, учителів залишилися позаду напружена робота та хвилювання, а для одинадцяти юних науковців цьогорічна участь у конкурсі продовжується, а це:

Пономаренко Олена та Федюк Денис – майбутні генетик та фізик, учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6;

Логінов Олександр та Ширінова Сабіна – юні програміст та математик, учні Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій;

Комарова Марина та Смиченко Анна – початківці-філологи, учні НВК «Міцва-613»;

геній мікроекономіки, учениця БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Полтавець Мар’яна;

дослідник-мовознавець, учениця Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №13 з поглибленим вивченням французької мови Жупаник Маргарита;

пошуковець-географ, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 Ратушна Анна;

дослідник-валеолог, учень Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Павлівський Юрій

юний дослідник технічних наук, учень БНВО «Ліцей – МАН» Леськів Олександр

Вони представлятимуть Київську область на ІІІ (всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді в галузі  розробки програмного забезпечення, технічного  устаткування, демонстрації технічних інноваційних рішень у галузі інформаційних технологій, розповсюдження авторського програмного продукту, конструкторських ідей в Україні з 2007 року щорічно проводиться чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт».

Цього року фінальний тур ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016» проходив з 23 по 25 лютого 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки провідних ІT-компаній «Kaspersky Lab» і «Скайлайн Софтвер».

За перемогу боролися 140 учасників змагань з усіх куточків нашої держави. Білу Церкву представляли юні програмісти кращих навчальних закладів міста: Леськів Олександр – учень БНВО «Ліцей – МАН»; Мельник Анастасія, Головченко Анна, Підгурський Владислав та Мусієнко Анна – учні Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

Повернулися з чемпіонату з дипломами ІІІ ступеня Мельник Анастасія та Підгурський Владислав, а Леськів Олександр здобув перемогу та можливість презентувати Білу Церкву у фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX», що відбудеться у травні 2016 року в Румунії.

Управління освіти та науки БМР

Прочитано 1897 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео