Білоцерківських школярів годуватиме ТОВ "Алавер-буд"

  • Середа, лют. 10 2016
  • Автор 

10 лютого відбулося засідання тендерного комітету Управління освіти та науки БМР, на якому визначено результати тендеру на організацію харчування дітей у школах Білої Церкви, що підпадають під пільгову категорію, а саме: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з особливими потребами та діти з малозабезпечених родин. Заявки надійшли від трьох організацій.

2 лютого відбулося розкриття пропозицій із закупівлі даного виду послуг. На розкритті були присутні представники від усіх фірм, що претендували надавати таку послугу. Жодних зауважень від них не надходило.

10 лютого управління освіти і науки БМР вирішило запросити на оголошення переможця тендеру представників громадськості та місцеві ЗМІ.

Отже, в тендері взяли участь:

- КП БМР «Комбінат шкільного харчування» з ціновою пропозицією 1 439 653, 50 грн. (18,54 грн. – середня вартістю за порцію для 1 дитини);

- ТОВ «Візит» з ціновою пропозицією 1 158 745, 50 грн (14,85 грн. – середня вартістю за порцію для 1 дитини);

- ТОВ «Алавер-буд» з ціновою пропозицією 1 123 632 грн. (14,40 грн. – середня вартістю за порцію для 1 дитини)

При однаковій вазі порцій та регулярності харчування, а також однаковій калорійності продукції, учасники змагалися за ціновою пропозицією. Тому перемогло підприємство з Білої Церкви ТОВ «Алавер-буд».

Нагадаємо, що минулого року школярі Білої Церкви не харчувалися, тому що результати тендеру були заблоковані скаргами до АМКУ від тих фірм, що програли в тендері. БЦ NEWS про це детально писав.

P1400278ten2

P.S. На розголошенні результатів тендеру були присутні: учасники тендерного комітету, начальник управління освіти і науки Юрій Петрик, депутат міської ради Вадим Кошель, журналісти Людмила Полях, сайт БЦ News та Наталія Кудрявцева, газета «Майдан-Брок». Телеканалу «Крокус-1», який міська влада обрала для фінансування, як єдине комерційне ЗМІ, яке, за словами Геннадія Дикого, буває на всіх заходах і робить владу прозорою, не було ні цього разу, ні на попередньому тендері.

Тендер на харчування у дитячих садочків пройшов 5 січня. 

Прочитано 1917 раз
Опубліковано в Освіта
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео