Як утеплюються школи і садочки Білої Церкви

  • Четвер, лип. 02 2015
  • Автор 

В рамках виконання «Програми розвитку  системи освіти Білої Церкви на 2014-2015 роки» в закладах освіти запроваджувалися енергозберігаючі технології: відповідно до плану заходів систематично здійснюється промивка систем опалення у більшості навчальних закладів, забезпечено заміну ламп розжарювання на енергоефективні освітлювальні прилади, які встановлені практично  в усіх навчальних закладах міста. Також здійснюється  ревізія систем опалення, водопостачання, каналізації.

Усі ЗНЗ міста обладнані лічильниками теплової енергії. Із 5 позашкільних закладів лише один (філія ЦТДЮ «Соняшник») не обладнаний лічильником, проте на його обладнання у поточному році виділено 182 тис. грн.

Із 36 дошкільних навчальних закладів міста 33 вже обладнані лічильниками теплової енергії, у 3 ДНЗ планується встановити лічильники у поточному навчальному році. На ці заходи із бюджету розвитку витрачено близько 1 млн. 342 тис. грн.

У ДНЗ № 32 (80 тис. грн.), БЗШ № 20 (497,5 тис. грн.) та БСЗШ № 19 (50 тис. грн.) проведені ремонти систем опалення.

Утеплення фасаду здійснене у ДНЗ № 24 (997 тис. грн. з бюджету розвитку) і БНВО «Звитяга» (разом із капітальним  ремонтом даху – 977, 6 тис. грн.)

Здійснена заміна вікон у таких навчальних закладах:

-         БЗШ № 4, на що витрачено 171 тис. грн. з бюджету розвитку.

-         БЗШ № 11, на що витрачено 19,3 тис. грн. з бюджету розвитку.

Крім того, заплановане встановлення вікон у ДНЗ № 26.

За позабюджетні кошти систематично замінюються вікна практично у всіх навчальних закладах, за перше півріччя 2015 року орієнтовно було замінено 20 вікон на суму 50 тис. грн.

Управління освіти та науки БМР

 
Прочитано 2187 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео