Як годують дітей у пришкільних таборах Білої Церкви

  • Четвер, черв. 18 2015
  • Автор 

З 2 по 19 червня в Білій Церкві працює 9 пришкільних таборів із денним перебуванням дітей. Багато вже говорилося про чудову організацію дозвілля та відпочинку. Торкнемося питання харчування школярів.

На забезпечення повноцінного харчування на кожну дитину виділяється 30 гривень щоденно. Харчування в пришкільних таборах збалансоване: діти отримують необхідну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та інших корисних речовин, адже при складанні меню враховується необхідність уживання м’ясних і рибних страв, круп, макаронів, яєць, масла, до раціону вихованців уходять овочі, фрукти, сир, молочні продукти. Слід відмітити, що гарячі страви є обов’язковими. Діти задоволені тим, що вживають соки, какао, йогурти, а солодощі – це щоденні міні-подарунки.

У кожному таборі харчування здійснюється за графіком. Є двотижневі меню, затверджені начальником табору та головним державним санітарним лікарем м. Біла Церква, та щоденні меню.

Діти харчуються безпосередньо в закладах освіти, винятком є лише спо­ртивний табір, адже юні спортсмени снідають та обідають в ресторані «Ра­дон».

Під час бесід діти висловили задоволення якістю та різноманітністю страв, свіжістю продуктів, більшість із них зазначили, що їжа смачна і її до­статньо, тому немає необхідності приносити з дому додаткові продукти, щоб пе­рекусити. 

Прочитано 1252 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео