Свято Останнього дзвоника в Білій Церкві

  • Субота, трав. 30 2015
  • Автор 

29 тра­в­ня 2015 року над усіма школами нашого сивочолого міста над Россю – Білою Церквою – пролунав малиновий передзвін свята Останнього дзвоника.

Засіяна не­вто­м­ною працею вчителів, освітянська нива вро­жа­їть цього року яскравими талантами та визначними перемогами наших учнів у тво­р­чих конкурсах, олім­піадах і спортивних змаганнях не лише обласного, а й усе­­ук­ра­їнського та між­народного рівнів. В освітянській скарбничці Білої Церкви цьогоріч 60 Золотих і 25 Срібних медалей!!! І ці досягнення – результат спі­ль­ної пра­ці ді­тей, учителів і батьків.

Свято останнього дзвоника в Білій Церкві

Для кожного учня це свято є символом успішного подолання чергового ру­бе­жу в навчанні, а для 1163 одинадцятикласників  востаннє стали на поріг рідної школи в ролі учнів – для випускників початинається но­вий життєвий марафону, коли вони будуть самостійно приймати від­по­відальні рішення, які стосуватимуться власної долі і долі всієї країни.

Свято останнього дзвоника в Білій Церкві

Для наймолодших та учнів середніх класів свято Останнього дзвоника озна­ме­ну­валося не лише гарними оцінками, а й початком улюблених канікул, які обов’язково будуть ра­дісними, безтурботними, цікавими, сповнені яскравих вражень і мандрівок.

Свято останнього дзвоника в Білій Церкві

У проведенні свята останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста взяли участь міський голова Василь Савчук, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, представники громадськості міста, журналісти місцевих ЗМІ.

Свято останнього дзвоника в Білій Церкві

Заступник міського голови, голова Білоцерківської міської організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Геннадій Джегур привітав із закінченням навчального року учнів та вчителів Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» і побажав їм веселих, спокійних літніх канікул, а випускникам - успішної здачі тестів та вступу до омріяного навчального закладу.

Бажаємо всій шкі­льній гро­маді мирного неба, міцного здоров’я, ус­пі­хів, осо­би­стих перемог, реалізації задумів і творчих планів, ве­селих і цікавих канікул, гарного відпочинку й радісного на­строю, вірних друзів, оптимізму та невичер­п­ної ене­ргії!

Прочитано 1696 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео