21 травня у місті Добра відбулася визначна і важлива подія – серйозний ювілей Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник», окраси та візитної картки міста Біла Церква.

Цього дня «Соняшник» зустрічав друзів, батьків, гостей, всіх, хто небайдужий до його життя та творчості, у палаці культури «БілоцерківМАЗ».

Зі сцени звучали теплі слова вдячності за кожне міське, обласне творче свято, яке відбувається за обов’язкової участі талантів Центру творчості. Численні гості висловлювали найщиріші побажання довголіття, безмежної творчості всім, хто дотичний до справ «Соняшника». 

Кращі працівники, а вони там всі найкращі, отримали грамоти, нагороди, відзнаки від міського голови Савчука Василя Петровича. Начальник управління освіти і науки Юрій Федорович Петрик відзначив педагогів закладу грамотами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, вручив нагрудні знаки «За відданість справі» тим, хто всю свою творчість і час віддає позашкіллю.

В цей день було все: подарунки, море квітів, сльози й посмішки, щирі емоції та радість зустрічі.

Усі виступи талановитих «пелюсточок» великого «Соняшника» змушували душі глядачів хвилюватися, зачіпали за живе.

Схвально сприйняли глядачі виступ юних декламаторів  театральної студії «Пролог», гаряче аплодували найменшим гуртківцям закладу – вихованцям школи раннього розвитку «Щедрик».

Зі сцени звучали щирі, душевні поезії у виконанні вихованців зразкової літературної студії «Первоцвіт», при чому, всі вони були авторськими і від того ставали одкровенням, свідченням сили духу.

Кожна пісня, виконана народним вокальним ансамблем «Співограй», відомим у всій Україні та за її межами, вражала, запалювала силою слова, музики, вокалу, емоцій, сценічних образів. Усі композиції були пронизані патріотизмом, великою любов’ю до України.

 Шквал овацій викликали запальні та неймовірно видовищні танці хореографічного колективу «Росинка». 

Жоден глядач не залишився байдужим після перегляду уривку із казки «Квітка Волецвіт» у виконанні юних акторів зразкового лялькового театру «Фантазія». А вихованці студії спортивного танцю «Фортуна» зуміли навіть у спортивний танець внести своє, рідне, українське. Цікавим, оригінальним та майстерним був виступ циркової студії «Арена».

За традицією, випускники численних освітньо-творчих об’єднань довузівської та допрофесійної підготовки отримали свідоцтва про позашкільну освіту. В цьому році таких випускників – 79.

Окремі слова захоплення слід сказати про виставку виробів декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва, де були представлені не просто роботи, виготовлені руками вихованців гуртків та студій, а справжні шедеври, які заслуговують на найвищу похвалу.

Вже 85 років «Соняшник» живе у місті на Россю. І дай Боже йому на багато літ залишатися осередком творчості, талантів, добра, любові. І дай Боже його мудрому керівникові Вірі Дмитрівні Гутник сил, щоб  так любити, так творити, як уміють лише в «Соняшнику»!

З Днем народження, «Соняшнику»! Хай твої пелюсточки лише примножуються!

 

Прочитано 1263 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео