В Білій Церкві пройшло перше ЗНО з української мови

  • Вівторок, квіт. 28 2015
  • Автор 

У п’ятницю 24 квітня 2015 року було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого вперше одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

У місті Біла Церква було створено 7 пунктів тестування на базі загальноосвітніх і вищих навчальних закладів. Цього достатньо, щоб охопити учасників з Білої Церкви та Білоцерківського району, - усіх без виключення учнів 11-х класів (1163) та випускників минулих років. Усього 1905 абітурієнтів пройшли процедуру зовнішнього незалежного оцінювання на пунктах тестування Білої Церкви, що становить 96 % від загальної кількості зареєстрованих (1980). Не взяли участь у зовнішньому незалежному оцінювання 75 учасників, з них 2 учні 11 класів (травма правої руки; учасник з Дебальцево, який був прикріплений до однієї із загальноосвітніх шкіл міста, не зміг виїхати із зони АТО).

Ті учасники, хто з поважних причин не взяли участі в ЗНО з української мови та літератури 24 квітня, зможуть це зробити під час додаткової сесії 9 червня 2015 року. Для цього протягом п’яти робочих днів, включаючи день проведення ЗНО, вони мають подати відповідні документи:

- заяву встановленого зразка;

- копію сертифіката, завірена особистим підписом заявника;

- оригінал або копію документа, що підтверджує поважну причину, яка перешкодила взяти участь в основній сесії ЗНО, завірені особистим підписом заявника.

Під час тестування з допомогою металошукачів було виявлено 4 випадки, коли абітурієнти мали при собі в аудиторії технічні засоби передавання та отримання інформації. Усі порушники були  позбавлені права складати ЗНО та вступати до вищих навчальних закладів у поточному році.

На пунктах проведення ЗНО були присутні громадські спостерігачі, представники Громадянської мережі «Опора», які відзначили високий рівень організації та проведення ЗНО у місті Біла Церква.

Український центр оцінювання якості освіти оголосить результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 12 травня 2015 року.

Прочитано 1277 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео