Учні Білої Церкви здали макулатуру і купили воїнам КАМАЗ

  • Середа, бер. 18 2015
  • Автор 

Сьогодні  нас всіх об’єднує спільна біда – війна. Наші рідні, знайомі ідуть на фронт, воюють із ворогом, захищаючи рідну землю . Часто там, на передовій не вистачає зброї, техніки, речей.

Діти Білої Церкви з перших неспокійних днів АТО взялися допомагати українським воїнам. На схід України постійно передаються дитячі малюнки, обереги, необхідні речі, медикаменти, продукти.

Ось і тепер, коли  ми дізнались ,що батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України Сергія Кульчицького дуже потрібен  автомобіль, було оголошено про проведення акції зі збору макулатури. Усі загальноосвітні навчальні заклади міста відгукнулися і взяли активну участь, а управління освіти і науки Білоцерківської міської ради забезпечило всі організаційні заходи.

Учні Білої Церкви передали на фронт КАМАЗ

До ремонту...

На виручені за макулатуру кошти, а це 25 тис. грн., було придбано старенький потриманий КАМАЗ, запчастини до нього, оперативно організовано ремонтні роботи.

Учні Білої Церкви передали на фронт КАМАЗ

...і після нього

14 березня на Торговій площі зібралися учні,педагоги ,щоб підвести підсумки акції та передати КАМАЗ нашим воїнам.

Начальник управління освіти і науки Ю.Ф.Петрик подякував всім, хто долучився до акції, він відмітив, що ця машина – ще один невеликий внесок у спільну перемогу. Юрій Федорович запевнив, що освітяни, учні, вихованці завжди будуть підтримувати українських воїнів, але найбільше бажання для всіх – почути такі довгоочікувані слова «Війна закінчилась».

Учні Білої Церкви передали на фронт КАМАЗ

Після урочистої передачі ключів автомобіль разом із дитячими малюнками, речами, солодощами, зібраними дошкільнятами міста, маскувальною сіткою, сплетеною дитячими руками, вирушив до наших хлопців, до наших героїв. І хай Бог Береже їх і нашу Україну, хай вони повертаються додому з миром, а ми допомагатимемо їм і словом, і ділом.

Управління освіти і науки БМР

Прочитано 1353 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео