Понеділок, лют. 19 2018

За даними Міністерства охорони здоров’я, епідемічний поріг в Україні перевищено на 16,8% у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Рівненській та Хмельницькій областях. Зокрема, закрито частину шкіл на карантин у Львові, Сумах, Києві, а у Івано-Франківську, Миколаєві, Житомирі, Чернівцях, Тернополі всі школи пішли на карантин.

Середа, лют. 07 2018

В Україні почалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 19 березня. Для реєстрації на ЗНО вам знадобиться створити та оформити реєстраційну картку на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Середа, січ. 24 2018

23 січня на засіданні виконкому прийнято рішення про підвищення вартості харчування учнів у школах. 

Середа, січ. 10 2018

9 січня 2018 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 імені Т. Г. Шевченка відбулася прес-конференція начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрія Петрика, провідною темою якої стали актуальні питання організації харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, тендерні закупівлі продуктів, удосконалення роботи благодійних фондів у закладах освіти міської комунальної власності, прозорість діяльності закладів освіти відповідно до вимог чинного Закону України «Про освіту» тощо.

П'ятниця, груд. 22 2017

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році відбудеться з 22 травня по 13 червня. Тестування учасники складатимуть з одинадцяти предметів. Не буде проводитися ЗНО з російської мови.

Вівторок, лист. 28 2017

27 листопада на прес-конференції начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик розповів, якими продуктами харчують дітей у садочках, а на що гроші вже закінчилися. Захід організований з метою пояснити, чому змінився раціон харчування у садочках, про що повідомляли у соцмережах батьки. 

Сторінка 1 з 17

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео