Середа, вер. 11 2019

10 серпня виконавчий комітет Білоцерківської міської ради затвердив освітню мережу міста, штатну чисельність загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви, взято до відома інформацію про педагогічне навантаження педагогічних працівників.

Четвер, вер. 05 2019

Рішення про утворення комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр №2» та організацію її роботи було підтримано депутатами БМР на засіданні сесії 29 серпня.

Четвер, вер. 05 2019

На 75 сесії БМР було перейменовано низку навчальних закладів, оскільки зі змінами у законодавстві не передбачено таких типів навчальних закладів як колегіум та вечірня школа.

Вівторок, вер. 03 2019

2 вересня у Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся студентський воркшоп «Успішний студент – конкурентоспроможний фахівець», у якому взяли участь студенти різних вищих навчальних закладів міста. Також на зустріч зі студентами приїхав очільник Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.

П'ятниця, серп. 30 2019

Полегшити підготовку до 1 вересня батькам можна, скориставшись дієвими порадами. Приміром, Міністерство охорони здоров'я виділило кілька важливих пунктів, які треба врахувати.

Середа, серп. 28 2019

28 серпня у Білій Церкві відбувся освітянський форум, який вже традиційно проходить у кінці серпня в кінотеатрі ім. О. Довженка. Головне тема зустрічі – проаналізувати, як розвивається освіта міста в умовах національної реформи галузі. З доповіддю про стан міської освіти, її здобутки, фінансування, прорахунки виступив начальник управління освіти і науки БМР Юрій Петрик. 

Сторінка 1 з 24

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео