Вівторок, вер. 21 2021

Небезпеки для здоров’я і життя споживачів придбання та вживання як харчовий продуктм’ясасільськогосподарських тварин подвірного забою, ветеринарно-санітарна експертиза якого не проводилась.

Вівторок, вер. 21 2021

 «Грибні сезони» щороку приносять у своїх кошиках не лише щедрі дарунки лісу, а й дедалі більшу тривогу, біль і біду. Гриби, зібрані в природних умовах, небезпечний продукт харчування, який може викликати отруєння, а іноді смерть. Отруєння викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

Четвер, вер. 16 2021

На Київщині з 13вересня 2021 року розпочатоосінню кампанію з пероральної імунізаціїдикихтварин.

П'ятниця, вер. 10 2021

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Перехід від листків непрацездатності на паперових носіях до електронних розпочато з 1 червня 2021 року та відбувається поступово. Усі медичні установи України повністю перейдуть на лікарняні з 1 жовтня 2021 року (відповідно до змін, внесених Наказом МОЗ від 28.08.2021 № 1835).

П'ятниця, вер. 03 2021

2 вересня на засіданні 12 сесії БМР депутати підтримали низку програм, спрямованих на підтримку медичної галузі міста. Проте, ці програми лише фіксують скільки коштів потрібно виділити з бюджету, але це не значать, що затребувану суму обов’язково віднайдуть в бюджеті.

Понеділок, серп. 30 2021

Є чотири шляхи, за якими українці можуть отримати безоплатні ліки для амбулаторного та стаціонарного лікування. Національна служба здоров’я України пояснює, які ліки пацієнти можуть отримувати безоплатно та як перевірити їх наявність у медзакладі.

Сторінка 1 з 50

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео