bc-news

Понеділок, 24 лютого 2020, 14:21

19 лютого депутати Білоцерківської міської ради від фракції БМО ПП «Європейська солідарність» провели зустріч з виборцями на виконання ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», на якій звітувалися про виконану упродовж року роботу.

П'ятниця, 21 лютого 2020, 17:30

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області вкотре повідомляє про новаціїв застосуванні реєстраторів розрахункових операцій,  длясуб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції  готівковими коштами.

П'ятниця, 21 лютого 2020, 17:20

Впродовж останніх років в Україні, все частіше почали реєструватись окремі випадки, а іноді і спалахи захворювань на трихінельоз, які спричинені із вживанням в їжу м'яса і сала уражених трихінелами свиней, а також  диких тварин.

П'ятниця, 21 лютого 2020, 17:09

В Україні, реєструються випадки отруєння дітей, ймовірно, пов’язані з приготуванням дитячого харчування на воді з індивідуальних колодязів у якій вміст нітратів перевищував гігієнічні нормативи.  

Четвер, 20 лютого 2020, 12:54

На його думку, український пивний ринок має великий потенціал для розвитку.

Четвер, 20 лютого 2020, 17:31

19 лютого в м.Біла Церква за підтримки Білоцерківської міської ради та Проєкту ЄС/ПРООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) відбувся захід «День ОСББ у місті Біла Церква».

Четвер, 20 лютого 2020, 17:21

Серед безлічі варіантів вибору дивану ми дуже часто зупиняємося на специфічних кутових конструкціях. Чому вони настільки популярні сьогодні? Головна риса кутових меблів – виключна ергономічність. Конструкція Г-подібної форми дозволяє використовувати з користю кутову зону. Такі дивани часто розташовують на кухні, в невеликих гостинних та офісних приміщеннях. Крім того, нестандартна геометрія робить кутові меблі неординарними та більш акцентованими з точки зору декоративності. Розглянемо різновиди кутових диванів та їх особливості.

Четвер, 20 лютого 2020, 17:08

Процедура ідентифікації тварин дає право її власнику реалізувати молоко та м`ясо тварини, отримати дозвіл на її переміщення та забій, продаж, участь у виставці.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео