На вулиці Водопійній запрацювала нова амбулаторія

  • Вівторок, груд. 14 2021
  • Автор 

У Білій Церкві відкрилася нова амбулаторія по вул. Водопійній, 19, у приміщенні, де знаходиться управління охорони здоров'я БМР. Обійшлася нова амбулаторія платникам податків в 1, 65 млн грн. Працюватиме з 8:00 до 20:00 по будням та з 9:00 до 14:00 в суботу. Неділя - вихідний. 

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №8 КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» раніше функціонувала у поліклінічному приміщенні міської лікарні №1. 

Відтепер майже 10 тисяч дорослого населення та близько 100 дітей матимуть зручну амбулаторію, яка знаходитиметься для них у пішій доступності. Медичні послуги декларантам надаватимуть 6 лікарів та 6 медичних сестер. Амбулаторія є доступною для людей з обмеженими фізичними можливостями, у приміщенні є кабінети лікарів, маніпуляційна, кабінети для щеплення та проведення електрокардіограми. Всі кабінети оснащено новими меблями.

Завідувач амбулаторії - Зоріна Тетяна Іванівна, лікарі - Кирилюк Анна Вікторівна, Скринська Юлія Миколаївна, Скрипка Любов Павлівна, Філатова Юлія Сергіївна, Цімох Тетяна Іванівна. 

У місті вже діє 18 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини і  12 ФАПів/ФП у селах громади. Робота щодо розташування амбулаторій у всіх мікрорайонах міста продовжуватиметься. Наразі відбувається корегування проєкту щодо будівництва  амбулаторії загальної практики-сімейної медицини на масиві Піщаному, який обслуговуватиме даний масив та мікрорайон «Заріччя». Також розглядається питання реконструкції амбулаторії на Сквирському шосе. Крім того, нові  ФАПи з сучасними умовами будуть відкриті  у Глушках, Вільній Тарасівці та Сидорах.

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 2707 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео