Білоцерківський онкодиспансер вдруге планують приєднати до Київського обласного онкодиспансеру

  • Середа, лист. 17 2021
  • Автор 

Такий проєкт рішення оприлюднений на сайті Київської обласної ради від 1 листопада 2021 року.

Проєкт рішення "Про реорганізацію КНП КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» передбачає приєднання його до КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер". 

Це вже друга спроба. Перший раз про приєднання заговорили на початку 2021 року, коли в.о. генерального директора Київського обласного диспансеру Алла Арешкович написала листа голові Київської обласної ради, у якому мотивувала необхідність ліквідувати Білоцерківський онкодиспансер як такий, що обслуговує "переважно лише жителів міста Біла Церква" та приєднати його до Київського обласного онкодиспансеру. Тоді цю спробу вдалося відбити.

15 травня 2021 до Білої Церкви завітала заступниця голови Київської обласної рада Тетяна Семенова, якій місцева влада показала територію та приміщення, що займав колишій  Білоцерківський протитуберкульозний диспансер. Тоді пані Семенова зауважила, що в це приміщення після ремонту і відповідної дезінфекції планують перевести Білоцерківський обласний онкологічний диспансер.

Тоді у коментарі БЦ News керівник КНП КОР «Білоцерківський онкологічний диспансер» Людмила Репецька зауважила, що приміщення протитуберкульозного диспансеру вона вже оглянула і наразі вирішується питання, щоб обласна влада спершу виділила кошти на ремонт будівлі (у тому числі облаштування операційних залів), а вже потім передала на баланс онкодиспансеру.

Наразі Людмила Репецька у коментарі сайту БЦ News висловила таку точку зору: "Такий проєкт рішення для нас був раптовим і несподіваним, адже влітку з представниками Київської обласної ради ми погодили передачу приміщення тубдиспансеру нашому закладу після проведення ремонту. Ми вийшли на етап підготовки документів щодо передачі майна колишнього тубдиспансеру. Після цього отримали лист від управління комунальної власності щодо підготовки пакету документів. Вчора, 16 листопада, мені несподівано зателефонували, сказавши, що відбулося засідання комісій обласної ради по комунальному майну та медичної і прийнято практично одноголосне рішення членами цих депутатських комісій щодо нашої реорганізації. На засідання комісії нас не запрошували і жоден білоцерківський депутат в обласній раді нас не інформував. Відтак є нерозуміння у колективу закладу, в якому вигляді обласна влада вбачає цю реорганізацію. Ми навіть не знаємо чи завтра, 18 листопада, будуть розглядати цей проєкт рішення на сесії, чи ні. Лише з чуток ми знаємо, що нібито наш заклад позбавлять юридичного статусу, але ми й надалі будемо працювати в Білій Церкві, але офіційно ніхто нам цього не озвучив. А, враховуючи приклад тубдиспансеру, колектив побоюється повного закриття лікарні. Мова йде про 130 працівників диспансеру та майже 7000 хворих, які перебувають на обліку. У нас майже 100% завантаженість закладу", - сказала Людмила Репецька. 

Прочитано 640 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео