Вільних місць для хворих на COVID-19 у лікарнях вже немає, влада закликає вакцинуватися

  • П'ятниця, лист. 05 2021
  • Автор 

Вільних місць для хворих на коронавірус у лікарнях Білої Церкви вже не залишилося. Заступниця міського голови Інна Новогребельська заявила, що ситуація із захворюванвстю дуже напружена та закликала вакцинуватися.

“Ситуація з COVID-19 у Білій Церкві є дуже напруженою. На жаль, наші звернення щодо проведення протиепідеміологічних заходів та вакцинації багато людей проігнорувало. Станом на 5 листопада 2021 року всі ковідні ліжка зайняті. Вже другий день екстрена медична допомога возить людей з Білоцерківської територіальної громади в інші регіони. Катастрофічним темпами збільшується смертність. У серпні від цієї хвороби померло 6 хворих, у вересні – 26 хворих, у жовтні – 141 людина, за 4 дня листопада – 41 особа.

Серед тих людей, що захворіли і потрапили у лікарні, було 98 осіб, які були вакциновані, але вони одужали. І лише 5 вакцинованих осіб (2%) померли. Але вони мали важкі супутні хвороби. Нагадаємо, вакцинація розпочалася 3 березня 2021 року, всі умови для вакцинації створені», - сказала перша заступниця міського голови Інна Новогребельська.

Лікарні, за її словами, повністю забезпечені киснем. У МЛ№1 зберігається для потреб хворих – 12 т кисню, у МЛ №3 – 9 т. Ліки купують навіть за кошти міського бюджету.

За висновком першої заступниці міського голови Інни Новогребельської, вакцинація йде повільними темпами. Вакциновано лише 24% дорослого населення, це близько 44 тисячі людей, які отримали дві дози щеплення.

Більше 100 дітей хворіє амбулаторно, хоча з 12 років батьки мають право також вакцинувати дитину.

Статистика станом на 5 листопада.

1047: хворих лікуються амбулаторно

344: хворих перебувають у лікарнях Білої Церкви

344: хворіють у важкій формі

12: хворих померли за минулу добу

Інформація про хід вакцинації у Білій Церкві:

1 863: щеплень зроблено за минулу добу

43 653: людей провакциновано (ІІ дози)

Де можна вакцинуватися у Білій Церкві, читайте ТУТ

Прочитано 1078 раз
Опубліковано в Медицина
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео