12-13 червня у Білій Церкві діятиме центр масової вакцинації проти COVID-19

  • П'ятниця, черв. 11 2021
  • Автор 

Згідно розпорядження Тетяни Щербак, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області, спричиненої коронавірусом 2019-NCOV від 10 червня 2020 року за №21 у Білій Церкві буде розгорнено центр вакцинації упродовж 12-13 червня (субота – неділя).

Час роботи: з 09.00 до 17.00

Місце розташування центру: вул. Героїв Небесної Сотні, 46 у приміщені ДЮСШ №1.

Щепитися можуть лише ті громадяни, які записалися у лист очікування через додаток «Дія» або контакт-центр МОЗ (0 800 60 20 19).

У першу чергу вакцинуватимуть тих, хто попередньо запрошений на щеплення дзвінком, або повідомленням. У другу чергу тих, хто зареєструвався до листа очікування, але ще не отримав запрошення. Пріоритет надаватимуть людям похилого віку.

Щеплення відбуватиметься вакциною, яка є в наявності в Україні, а саме: вакцина CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech

Варто зазначити, що міська влада Білої Церкви була вкрай здивована тим фактом, що у нашому місті центральна влада запланувала такий центр вакцинації. Про що свідчить відеозапис засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом, що відбувся 10 червня.

Засідання штабу провела перша заступниця міського голови Інна Новогребельська. Усі 39 хвилин засідання і чиновниця, і міські лікарі сходилися на думці, що ніякого центру масової вакцинації проти COVID-19 їм не треба. Перелистували купу документів, де говорилося про те, що вакцинація має проходити лише на базі лікувальних закладів, а також мобільними бригадами. Схоже, інофрмація центральної влади, а саме заява очільника Київської облдержадміністрації Василя Володіна про відкриття центрів массової вакцинації від Сovid-19 у Білій Церкві та Броварах, для білоцерківських посадовців стала повною несподіванкою. 

Під час засідання штабу на питання Інни Новогребельської скільки ж вже вакциновано категорій громадян, які стоять першими у черзі на вакцину (лікарів, вчителів, соцпрацівників, осіб віком 60+, військових тощо) ніхто з присутніх медиків і навіть начальник управління охорони здоров'я БМР відповісти не зміг.

Лікарі розповіли тільки про те, що вакцинація у місті проходить на базі двох центрів первинної медико-санітарної допомоги, але говорили це не у мікрофон, тому почути адреси пунктів вакцинації не можливо. На сайті БМР ця інформація також не оприлюднена. 

Штаб завершився тим, що вакцинацію і далі будуть проводити в медичних установках. Але вже 11 червня на сторінці пресслужби БМР у Facebook з'явилася інформація про відкриття центру масової вакцинації у Білій Церкві на базі першої спортивної школи. 

Загалом, 12-13 червня в Україні буде діяти 50 центрів масової вакцинації населення.

Прочитано 642 раз
Опубліковано в Медицина
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео