Білоцерківський онкологічний диспансер пропонують закрити колеги з Києва

  • Понеділок, лют. 08 2021
  • Автор 

5 лютого 2021 громаду Білої Церкви сколихнула новина про те, що Білоцерківський онкодиспансер можуть закрити. Відразу з’ясовувати ситуацію, чим можна допомогти колективу цього медичного закладу, аби не допустити закриття, кинулися народний депутат Микола Бабенко, громадські організації, журналісти.

8 лютого 2021 року відбулося чергове засідання робочої групи Київської обласної ради, на якому заслуховували керівників комунальних закладів області з приводу діяльності закладів, які вони очолюють. Перед депутати обласної ради звітувала у тому числі і директор КНП КОР «Білоцерківський онкологічний диспансер» Людмила Репецька.

Після закінчення засідання Людмила Репецька у коментарі БЦ News повідомила, що питання закриття закладу не піднімалося: «Перед нами виступав директор Київського обласного онкологічного диспансеру, але ні вона, ні загалом на комісії це питання не піднімалося. Навпаки, комісія зробила висновок, що наш заклад є самодостатнім. Я спілкувалася з ними і бачу, що є розуміння, що закриття диспансеру не на часі. Тому я б не хотіла сильно роздмухувати це питання. Ми на засіданні доповідали про стан справ у закладі та перспективи розвитку. Але ми тримаємо руку на пульсі».

IMG 20210205 WA0000 1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Онкохворі Білої Церкви можуть лишитися без променевої терапії

Питання припинення роботи «Білоцерківського обласного онкодиспансеру» підняли колеги з «Київського обласного онкодиспансеру». 14 січня 2021 року за підписом виконуючого обов’язки генерального директора Київського обласного онкодиспансеру Алли Арешкович надійшов лист до голови Київської обласної ради. У цьому листі пані Арешкович зазначає, що у структурі Київського онкодиспансеру діє кілька відділень та центр гематології трансплантації кісткового мозку, а також лікарня оснащена дороговартісним обладнанням. У стаціонарі лікарні лікується більше 10 тис хворих, амбулаторно – понад 6000. Поліклініку при лікарні відвідало у 2020 році – 80 000. У листі йдеться, що обласний диспансер у Києві обслуговує не лише мешканців Київської області. А от Білоцерківський онокодиспансер, на думку пані Арешкович, обслуговує переважно жителів Білої Церкви. Тому вона пропонує з метою «ефективного використання трудових і фінансових ресурсів» припинити юридичну особу КНП КОР «Білоцерківський обласний онкодиспансер» шляхом приєднання до КНП КОР «Київського онкологічного диспансеру».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закривати ПНД, Першу лікарню чи променеве відділення онкодиспансеру не будуть

IMG 20210205 WA0001 1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До міської лікарні №1 можуть переселити онкодиспансер

Нагадаємо, насправді Білоцерківський онкодиспансер обслуговує не лише мешканців найбільшого на Київщині населеного пункту – Білої Церкви, а й 9 районів півдня Київщини, яким у разі такого припинення діяльності закладу доведеться їхати аж у Київ.

Залишається сподіватися, що докладені зусилля білоцерківської громади не будуть марними і Білоцерківський онокодиспансер не спіткає доля «Білоцерківського протитуберкульозного диспансеру», який обласна влада вирішила приєднати до «Київського обласного фтизіатричного центру» (проєкт рішення

Прочитано 2916 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео