Білоцерківська міська лікарня №3 отримала 2 апарати ШВЛ та 4 монітори пацієнта

  • П'ятниця, груд. 11 2020
  • Автор 

Апарати штучної вентиляції легень Savina 300 Select та монітори пацієнта Vista 120 від світового лідера з розробки та виробництва медичного обладнання – німецької компанії Drager, а також річний запасвитратних матеріалів до них, сьогодні було доставлено до Білоцерківської лікарні №3. Обладнання допоможе у лікуванні коронавірусних пацієнтів із ускладненнями та було надано компанією Київстар.

Окрім Білої Церкви допомогу також отримають лікарні Києва, Черкас, Чернівців, Київщини і Вінниччини та днями буде встановлене у реанімаційних відділеннях. Також у серпні 2020 року Київстар передав майже 6 851 багаторазових захисних костюмів для медичних працівників у 25 опорних лікарнях в 13 областях України.

«Великий бізнес не може залишатися осторонь таких викликів для суспільства, як коронавірус. Тому Київстар виділив 30 мільйонів гривень на закупівлю 10 апаратів штучної вентиляції легень, 20 моніторів пацієнта та майже 7 тисяч захисних костюмів, – коментує президент Київстар Олександр Комаров. – Сподіваюсь, що невдовзі людство подолає пандемію, а це обладнання і надалі рятуватиме людські життя».

Благодійну ініціативу було реалізовано за підтримки БФ «Твоя опора», який провів моніторинг медичних закладів, що приймають хворих на коронавірус, та звернувся до компанії із відповідним запитом на благодійну допомогу. Фонд має надійну репутацію та проходить щорічний аудит діяльності. Звітність можна переглянути на сайті фонду http://tvoya-opora.org/

Нагадаємо, крім благодійної допомоги у розмірі 30 млн гривень, компанія Київстар також витратила ще близько 50 мільйонів гривень на підтримку суспільства та країни у боротьбі з COVID-19. Зокрема, аби підтримати медичних працівників, мобільний оператор нарахував їм бонуси на рахунок. За час карантину таку допомогу отримали близько 70 тисяч медиків, а на 3 літніх місяці їм було надано доступ до безлімітного інтернету.

Довідка про обладнання:

Апарат ШВЛ Savina 300 Select - передовий високоякісний апарат для штучної вентиляції легень з інтелектуальним режимом вентиляції легенів та капнографом для пацієнтів в критичному стані, тобто забезпечує ефективну терапію при будь-якому стані пацієнта як дорослих так і дітей.

Монітор пацієнта Vista 120 дозволяє контролювати життєві показники важкохворого пацієнта, коли він знаходиться у відділенні інтенсивної терапії та реанімації.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій для 25,4 млн абонентів мобільного і 1,2 млн абонентів фіксованого. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 85% населення України. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар 23 роки працює в Україні і є найбільшим платником податків до державного бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Прочитано 748 раз
Опубліковано в Медицина
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео