В північній частині Білої Церкви введений карантин

  • Понеділок, черв. 23 2014
  • Автор 

За результатами моніторингу за минулий тиждень (з 16 по 22 червня) в місті не зареєстровано випадків групових захворювань та спалахів інфекційних хвороб, харчових отруєнь. Зареєстровано спорадичні випадки захворювання на гастроентероколіти, вірусний гепатит, скарлатину, кір. Виявлено 2 хворих на туберкульоз та 1 хворого ВІЛ/СНІД. В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи. 

В місті по вул. Київській, 28 зареєстровано 1 випадок сказу серед собак. Рішенням Державної надзвичайної протиепідемічної комісії Білоцерківського міськвиконкому, засідання якої відбулося 18.06.14р., в північній частині місті введений карантин на 60 днів. Ветеринарною службою проводяться необхідні профілактичні заходи. 

Білоцерківським міським управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Київський області продовжувались перевірки профільних пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням. Порушення санепідрежиму виявлено на харчоблоці пришкільного табору при ЗОШ №8, що підтверджено лабораторно – в змивах з кухонного обладнання, столового посуду та рук персоналу виявлена кишкова паличка. За вказані порушення відповідальні працівники харчоблоку оштрафовані. 

Проведена перевірка з лабораторним контролем продукції квасоварочного цеху ТОВ «Росич». За результатами лабораторних досліджень квас відповідає нормам.

Якість води в р. Рось в районі пляжу в пробах від 17.06. за критеріями мікробіологічної оцінки відноситься до категорії «умовно чиста», збудника холери не виявлено, тому купатись в річці не забороняється. Моніторинг якості води р. Рось продовжується.

14-15.06.14р. проведена планова промивка водоочисних споруд та водопровідних мереж міста. Якість води, що подається населенню міста комунальним водопроводом, відповідає діючим нормам.

В досліджених пробах ранніх овочів вміст пестицидів та нітратів не перевищує допустимих норм. 

Радіаційний фон в місті становить в середньому 17мкР/год, що не перевищує допустимих норм.

Білоцерківське міське управління Держсанепідслужби в Київській області

Прочитано 1816 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео