Виконком затвердив безкоштовне тестування на COVID19

  • Середа, черв. 24 2020
  • Автор 

23 червня на засіданні виконкому БМР прийнято рішення Про затвердження Порядку здійснення безкоштовного тестування на гостру респіраторну хворобу COVID -19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. 

Цим рішенням передбачено оплату за кошти міського бюджету тестування на коронавірус білоцерківцям, які йдуть на планові операції та планують санаторно-курортне лікування. Тестування відбуватиметься у МЛ №3, де пацієнту потрібно буде пред'явити паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, висновок лікаря про необхідність лікування шляхом проведення операції та дати її проведення.

Оплата проводитиметься через управління соціального захисту населення БМР. Така послуга поширюється виключно на жителів Білої Церкви.

Також відновлюється санаторно-курортне лікування. Щоправда, пропозиції до управління соцзахисту надійшли тільки від 2 санаторії в Запорізькій області. Людям, які поїдуть туди на лікування, також будуть робити аналіз на COVID19.

Нагадаємо, напередодні, 19 червня на засіданні позачергової 97 сесії БМР  прийняли відповідне рішення про забезпечення безкоштовного проходження ПЛР – тестування тим категоріям громадян, які йдуть на планові операції та санаторно-курортне лікування.

Прочитано 1557 раз
Опубліковано в Медицина
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео