УВАГА! Остерігайтеся обману: ліків проти COVID-19 наразі не існує

  • Вівторок, бер. 31 2020
  • Автор 

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області (далі - Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 19.03.2020 р. № 15.4-13/2/4469 стосовно надходження листа від Асоціації представників міжнародних фармацевтичних виробників AIMPUkraineвід 16.03.2020 р. № 2003/16-01 щодо розповсюдження реклами лікарських засобів з інформацією про лікувальні дії на коронавіруси та наступним повідомляється.

В своєму листі Асоціація представників міжнародних фармацевтичних виробників AIMP Ukraine, звертає увагу про те, що нині немає підтверджених та ефективних ліків від коронавірусу COVID-19.

Відповідно до частини першої статті 10 та абзацу третього частини шостої статті 21 Закону України «Про рекламу» у рекламі лікарських засобів, медичних виробів та методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації забороняється розміщення відомостей про те, що лікувальний ефект від застосування лікарського засобу чи медичного виробу є гарантованим. Недобросовісна реклама забороняється.

У зв’язку з вищевикладеним, з метою реалізації наданих повноважень та недопущення порушень чинного законодавства у сфері реклами, просимо Вас, повідомити Білоцерківське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, в разі розповсюдження реклами лікарських засобів з інформацією про лікування коронавірусу COVID-19 на території Київської області.

Заздалегідь вдячні Вам за розуміння та підтримку у цій роботі, адже досягти підвищення рівня якості життя громадян України можливо лише за умови об’єднання зусиль.

Про факти розповсюдження такої реклами просимо інформувати 

Білоцерківське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

за адресою: 09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Товарна, 27.

Телефон для довідок: (04563) 6-10-23,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Прочитано 822 раз
Опубліковано в Медицина
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео