Записатися до вузькопрофільного лікаря можна онлайн

  • П'ятниця, груд. 13 2019
  • Автор 

4 грудня у Білій Церкві відбулася презентація електронної медичної системи Helsi для вторинної ланки. Саме за її допомогою можна записатися до вузькопрофільних лікарів, тобто невропатолога, кардіолога, ЛОРа, уролога тощо. Запис буде відбуватися прямо із кабінету сімейного лікаря, де можна буде обрати зручний час та конкретного спеціаліста. Така система електронного запису на прийом до терапевтів та сімейних лікарів вже працює у Білій Церкві з 2018 року. 

З початку 2019 року жителями міста заплановано понад 160 000 прийомів до лікаря, 132 000  прийомів здійснено, з них 80 000 - зі встановленням діагнозу, 65 000 - із записом до електронної картки та 33 000 - із призначенням плану лікування. 

Працівники закладів охорони здоров’я мають можливість використовувати зручний функціонал системи: заповнювати електронну медичну карту пацієнта, переглядати його історію відвідувань, а адміністрація медичної установи – відстежувати статистичні дані онлайн. Для цього 300 медичних працівників міста пройшли навчання.

Крім онлайн-запису до лікаря через сайт Helsi.me можна також знайти лікарські засоби, дізнатися про їхню вартість, забронювати їх в аптеці, а також оформити страхування. Пацієнти після візиту можуть поставити оцінку професіоналізму лікаря та якості обслуговування. 

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 1694 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео